Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/383 anonim ***** válasza:
Hát ez végül így elég sima lett. Egy Nadal elleni döntő szerintem sokkal jobb lett volna, de ez most nem jött össze. Viszont tényleg nagyon úgy fest, hogy Nadalon kívül ebben a mezőnyben füvön tényleg senkinek nincs reális esélye jelenleg. Salakon, kemény pályán azért már más a helyzet.
2022. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/383 A kérdező kommentje:

Jó meccs volt, hozta is a pénzt. :)


Mondanám, hogy Berrettini lehetne a kihívója Djokovicnak Wimbledonban, de a fonákján még bőven van mit fejleszteni. Szerintem jövőre még egyszer megjátszom Nole wimbledoni győzelmét, még maradt benne Grand Slam.


A US Openen egyébként szerinted/szerintetek mi lesz? Mármint, ha Djokovic nem indulhat, akkor kire tippeltek, mint végső befutóra?

2022. júl. 11. 20:47
 73/383 anonim ***** válasza:
Hat ez jó kérdés, én is nézegettem, szerintem Djokovic 2 körüli szorzójában nincs sok érték, ha indul akkor sem. Medvedevet nem tudom, ausztral óta valami nem áll nála össze, Alcarazt még nem erzem olyannak hogy esetleg nyeri tudna. Nagy kérdés, hogy Rafa milyen allapotban/formában lesz, szerintem bőven lehet esélye, fekszik neki az US. Akin még gondolkodom, mint sötét ló, Auger Aliassime, wimbledont leszámitva elég jól szerepel mostanában grand slameken, tavaly us openen elődöntőt játszott, ausztrálon majdnem kiejtette a medvét, garroson 5 szettben kapott ki Nadaltól. Kemény pálya fekszik neki, és fejben is egyre jobb. Szerintem egy szerencsés sorsolással akár még esélye is lehet, közel 30 as oddson én szerintem megteszem majd egy kisebb összeggel.
2022. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/383 anonim ***** válasza:
100%
Auger teljesen pénzpocsékolás, 10 vereség 1 győzelem vagy valami hasonló a mérlege tornadöntőkben, valószínű hogy ha GS-en odakerül egyből megnyeri... Egy meglepetés győzelem lehet benne de itt hét meccset kell nyerni, Wimbledonban is kiesett egyből, gyenge játékos.
2022. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/383 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván nem ő a legerősebb közel sem, de szerintem van potenciál a játékában, fejben kéne még kicsit fejlődnie. De azert mondtam csak őt, mert szerintem ezen az Us openen nem lesz most senki akkora favorit, bőven lehet meglepetés a végső győztest illetően is akár.
2022. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/383 A kérdező kommentje:
Én első körben Nadalt mondanám a(z) US Open favoritjának. Ez neki tulképp egy Garros 2.0. Lassú a borítás, magasra pattannak a labdák, és ha elkerülik őt a sérülések, akkor simán meg tudja nyerni a versenyt. A kihívó (Djokovic híján) Medvedev lehet, de több infónk lesz a formájáról a Canadian és a Cincinnati Masters után vagy közben.
2022. júl. 16. 21:57
 77/383 A kérdező kommentje:
...csak az a helyzet, hogy Nadal egy időzített bomba fogadási szempontból, éppen azért, mert nem egyszer, nem kétszer szenvedett komoly sérülést versenyek alatt.
2022. júl. 16. 22:04
 78/383 anonim ***** válasza:
Szerintem Nadal fizikailag rendben lesz. A lábával nem voltak gondjai, ez a hasfalsérülés pedig már rendbe is jött szerintem, fel tud készülni szépen. Bízom benne hogy megnyeri.
2022. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/383 anonim ***** válasza:
Lassú borítás, magasra pattanó labda, ez igaz volt pár évvel ezelőtt de azóta kicserélték gyorsabbra. A feka srác le is csapta rajta Nadalt, öröm volt nézni.
2022. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/383 anonim ***** válasza:
Már tavaly is baromi gyors volt ez a pálya, idén szerintem még gyorsabb lett.
2022. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!