Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Djokovics bevállal...

Szerintetek Djokovics bevállalja a januári Australian Opent így, hogy csak oltott játékosok vehetnek részt a versenyen? Amennyiben nem, akkor a maradék 3 Grand Slam közül melyik az, amelyiken érdemes megtenni a végső győzelmét egy szép kis összeggel?

Figyelt kérdés
Én Wimbledonra mondanám, hogy az neki hazi feladat. Talán még könnyebb is azt megnyerni, mint az Australian Opent, hiszen füvön nincs igazán veszélyes ellenfele. A probléma itt a szorzóval van. Bár a 2.00 az csinos kiss odds a Wimbledoni végső győgelmére, viszont az Australian Openre perpill 2.60 és jelenleg 450.000 forintom van ezen függőben.

2021. nov. 29. 20:46
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/338 anonim ***** válasza:
100%
2020 RG elődöntő az Cicipász ellen volt, kicsit minőségibb ellenfél mint Norrie. A döntő meg egyébként is ment volna a levesbe mivel lassú körülmények között Nadalt nem lehet megverni salakon mivel baromi nehéz neki nyerőt ütni és ha nem ütsz akkor ő veszi át az irányítást és ő üt le, ez történt Djokoval is meg idén is mikor 70 perc után két megnyert játéknál tartott.
2022. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/338 anonim ***** válasza:
Hát úgy fest Nadal lehet ki sem fog állni, ami teljesen érthető is. Ebben az esetben, egy pihent Kyrgios akár még esélye is lehet a döntőben, amilyen fókuszált és elszánt mostanában. Meglátjuk.
2022. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/338 anonim ***** válasza:
Na mar biztos. Kyrgios Djokovic, nem semmi meccs lesz szerintem.
2022. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/338 A kérdező kommentje:

#61


Ez a lényeg, hogy a Norrie-nál klasszisokkal jobb Tsitsipast leteniszezte a pályáról a harmadik szett végéig, ami csak Djokovic bénázásán ment el, majd a negyedik szett úgyszintén. Én úgy emlékszem, hogy a 2020-as RG-n őt tartották favoritnak még a Nadal elleni döntő előtt is, mondván, a hűvös idő miatt lassú a pálya, Nadal nem tudja úgy felpörgetni a labdákat, mint máskor, és a hosszú labdamenetekben Djokovic a jobb. Szerintem azon a döntőn Nadal élete legjobb teniszét rakta a pályára, de amelett nem lehet elmenni, hogy Djokovic nem játszott olyan jól, mint a tavalyi elődöntős meccsükön, amit már ő nyert, pedig akkor is lassabbá vált a pálya az esti kezdésre.


#62


Szerintem nem hagyja ki, ha már eddig eljutott. Megkapja meccs előtt a fájdalomcsillapítókat, az meg szinte fix, hogy ha bajban lesz, akkor ismét bevonul az öltözőbe, hogy újult erővel térjen vissza, mindeközben megtörve az ellenfél ritmusát. Öt szettben meg fogja csinálni.

2022. júl. 7. 21:24
 65/338 A kérdező kommentje:
Nos, a mondandóm második része felesleges volt. :)
2022. júl. 7. 21:26
 66/338 anonim ***** válasza:
Most jelentette be, hogy visszalepett, keress rá nyugodtan.
2022. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/338 A kérdező kommentje:
Igen, most olvasom.
2022. júl. 7. 21:31
 68/338 anonim ***** válasza:
Erre nagyon kíváncsi leszek. Kyrgios mintha megkomolyodott volna, nem tudom lehet a barátnője, vagy a páros GS győzelem, de most más valahogy. Tehetségét tekintve megkockáztatom hogy bőven világelső matéria, és most hogy így áll a teniszhez, nem lepődnék meg ha megnyerné a döntőt.
2022. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/338 anonim ***** válasza:
55%
Mondom hogy nem sokat értesz a teniszhez kérdező vagy csak nézed de soha nem játszottál. Cicipász ellen nagyon koncentrált volt az első két szettben de ez nem tart ki örökké, egy három nyertre menő meccsen mindig vannak hullámvölgyek, tavaly a Berettini elleni negyeddöntő is hasonló volt, az is lehetett volna akár öt szett. Teniszben sokszor előfordul hogy két szettig uralja valaki a meccset majd a következő kettő elmegy mire az ötödikre sikerül megint újítani és túljutni a holtponton. A 12-es döntőt is esős időben játszották és Nadal nyerte Djoko ellen, nyilván akik a szerbet tartották esélyesebbnek azok nem látták azt a meccset vagy Mats Wilander volt akinek szökő évente jönnek be a tippjei, te meg elhitted...
2022. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/338 A kérdező kommentje:

#69


Szerintem hanyagold ezt a minősítgetést. Köszi.


Kár azért az első szettért a mai meccsen, de szerintem ez a kis túlóra nem nyom sokat a latban a vasárnapi döntőre. Nem semmi meccs lesz a döntő, biztos lesz gondja Kyrgios szerváival, annak ellenére, hogy ő a világ legjobb fogadója. Azért arra mégiscsak kíváncsi leszek, hogy a döntőben meglesz-e az ausztrálnál az a fajta lezserség, a tét súlyának teljes mértékű kizárása, ami megvolt nála bármelyik korábbi döntőjében.


Azt szeretném, ha max. négy szettben nyerne Djokovic, de szerintem ötben fogja megcsinálni.

2022. júl. 8. 21:43
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!