Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elégedettek vagytok a BL...

Elégedettek vagytok a BL eredményével?

Figyelt kérdés

Kinek szurkoltatok? Én erősen dührohamot kaptam... ;)

Bayern ♥



2012. máj. 20. 00:49
1 2 3
 11/23 lee12 ***** válasza:
100%

1 épkézláb helyzetünk volt amit kalou rálőtt

nektek lehet hogy 100 kapuralövésetek volt de a legtöbb jó 4 méterrel mellé

lehet hogy volt 10 helyzetetek nekünk csak egy de drogba kihasználta úgy hogy már hatalmas volt a nyomás mindenkin

utána 11 est kaptatok de kihagytátok(ennél nagyobb helyzet nincs) aztán a végén remegett a lábatok

undorítóan játszott a chelsea(már nem is szimpatikus de megérdemelten nyert)

a focit gólra játszák nem pedig helyzetre

2012. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem mér kell fikázni a Chelsea-t mert igen is megérdemelték a győzelmet jobbak voltak szerintetek melyik a jobb arány 50 helyzetből 1 gól vagy 2 ből 1 ugyhogy gondolgozzzon el a sok fafej bayern drukker.Hajrá Chelsea (L)
2012. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nem vagyok Bayern drukker de este nekik drukkoltam. Én is sajnáltam őket. 83 percig végig küzdöttek hogy meglegyen, aztán össze is jött a gól, erre azt hiszem a 2. szögletéből (nem egy kidolgozott helyzetből, ráadásul mire a Bayernek már vagy 20 szöglete volt meg ki tudja mennyi lehetősége) gólt fejel az addig támadásban alig valamit mutató Chelsea. Na ez az ami falhoz vágja az embert, még azt is aki nem igazi ősszurkoló, hát még azt. Ezért olyan furcsa hogy nem a Bayerné az arany a végén, hisz az ember úgy érzi ők voltak akik megérdemelték volna. Viszont azért nem lehet hibáztatni a Chelseat, hogy tették a dolgukat, ráadásul hogy ilyen hatékonyan(pl. Drogba gólja is tegnap este, nem is volt akármilyen meg ugye milyen helyzetben, és már majdnem vége volt) tehát a szurkolóik teljesen megérdemlik hogy élvezzék a sikert főleg azután hogy mennyit hajkurászták már ezt a kupát. Sok dráma volt már a fociban, csak ilyenkor érzi át az ember igazán, hogy a másiknak milyen lehetett. Mit érezhettek mikor Terry mellé rúgta? Mit érezhetett a Milan mikor 3-0-ról elbukta? Mit érezhetett a Valencia mikor 2-szer egymás után nem sikerült? Akkor a Bayern örülhetett, dehát előtte meg ugye 99-ben még talán ennél is nagyobb dráma volt. És persze ugyanezt érezhette az összes csapat, aki idén játszott a Chelsea ellen mint most a München. Gratulálni kell a Chelseanek, a nagy öregjeiknek, ha már az elmúlt években nem sikerült, most végre igen.
2012. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Sőt most olvasom h nem is a második hanem az első szögletből szerzték a gólt, ami az egyetlen volt... Azta a qrva
2012. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

mért szidjátok a chelsea-t?

robben bűntető???

swensteiger???

ott volt a lehetőség

vezettetek 1:0 rá és 10 perc se volt hátra

kihagyhatatlan helyzeteket hagytatok ki

realt is bűntetőkkel vertetek meg

a barca is nyert helyzetett adott el

miről beszélünk???

a foci mostoha

és amikor én 4 kapufát lőttem 1 meccsen akkor az ellenfél a szar?

ha q bayern tud játszani ő nyert volna

a bunker foci nem foci????

de hogy nem csak nem izgalmas...

itt nem az volt a lényeg hogy szép legyen hanem hogy nyerni kell. ennyi....

ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a h.lye

a bayern a h.lye a chelsea meg a drukkerei úsznak a boldogsága tőzsde el... divat drukker majom.... én ismerek olyant aki 10 éve a chelseanak drukkol ő megmondta tegnam nem szabad leírni a chelseat. ma azt mondta a chelsea 1 szöglet ből lőtt gólt robben meg tanuljon meg beadni meg bűntetőt rúgni....

egy shake drukker....

megérdemelt győzelem volt

és amit leírtam gondolkozzatok el rajta hogy ez mennyire igaz... divat majmok...

2012. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%
Persze, de pont erről beszél mindenki. Ha annyi helyzete van az elenfélnek, akkor ahhoz már szerencsére is szüksége van a másik csapatnak hogy megússza, é ezért mondják hogy mennyire megérdemelte volt a Bayern. Divatjai meg a Chelseanek vannak főleg bár most lekoptak az elmúlt években szerintem, ilyen focival meg nem is sokat szereznek :)
2012. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

figyi én azt mondom minkét oldalon vannak. mék jottetek rá hogy a foci a szerencse játéka.... de attól mért kell fikazni?

a barca ellen mi is kieshettunk volna de ti is a reál ellen.mekkora maknak kell lennie hogy annyian kihagyják???

ott ti voltatok a szerencsések nem a chelsea. akkor ti sem erdemeltetek meg a kupat? mi a különbség? semmi... nem volt egy szépség díjas győzelem de nem te se vállalod be egy ilyen mérkőzésen a legnagyobb cseleket a nagy gólokat inkább losz 2 pici gólt mint egy óriásit

2012. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
*nem jöttök...
2012. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

ugyan már AC Milan szétverte volna mind2-t xD

amúgy én cselzifan vagyok de itt a bayern tényleg jobban játszott.

Amúgy meg: Mibe fojtja a Bayern a bánatát? Hát Drogba!

2012. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
hahha
2012. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!