Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elégedettek vagytok a BL...

Elégedettek vagytok a BL eredményével?

Figyelt kérdés

Kinek szurkoltatok? Én erősen dührohamot kaptam... ;)

Bayern ♥



2012. máj. 20. 00:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A Chelsea megérdemelte, a Bayern is. Chelsea <3
2012. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
ELŐZŐ VAGYOK: Amióta az eszemet tudom (kb. 7-8 éves korom óta, most 15 vagyok) a Chelsea-nek szurkolok, úgy olvassátok e sorokat. Szóval: a Bayern tény, hogy jobban játszott, de ki is kell használni a helyzeteket, nem csak kialakítani. A Bayern-nek (Robben-nek) volt huszon akárhány szöglete, tizenegyese, kapufái, szereztek egy gólt. A Chelsea-nek nem volt tizenegyese, volt 2 szöglete, szereztek 1 gólt. Innentől kezdve nincs miről beszélni, Cech az összes tizenegyesen rajta volt, Schweinsteiger (remélem jól írtam) meg b*lfasz volt az utolsónál. Drogba utolsó Chelsea meccsén méltóan búcsúzott, a csapat meg bebizonyította, hogy alapemberei (Ivanovic, Terry, Raul Meireles, Ramires) nélkül is tud jól játszani. Fernando Torres az EB-n remélhetőleg formába lendül, és az új igazolásoknak, meg nem elhanyagolhatóan Di Matteo mesternek köszönhetően a Chelsea jövőre jobb lehet, mint valaha. BLUE IS THE COLOUR!!
2012. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
0%

1. Nem árt berugni a helyzeteket

2. Megtanulni szögletet rugni

3. Mindvégig koncentrálni

4. Megtanulni 11-eseket rugni

5. Nem befosni és nem odanézni a büntetőnél, ami nem is a párbajban volt

6. Semlegesíteni az ellenfél leggólveszelyesebb játékosát



E nélkül miről beszélünk???

Ezt hivják célfutballnak. 1szöglet/1 gól 736282529353szöglet/0 góllal magáért beszél. Csak maguknak köszönhetik. És hol itt a mázli? A csapat amely egszer kapura lő egy meccsen és az mindig gól, az lehetne mázli, de hogy ezt sorozatban több meccsen is megcsinálják nem lehet az. Bárki mondhat bármit megérdemelten győztek.

Üdvözlet a focihoz nem értő divatszurkolóknak, akik nem tudják, hogy a focit gólra jatszák és nem....

2012. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!