Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek egy fiú viselhet...

Szerintetek egy fiú viselhet tornadresszt strandon, rövidnadrággal, hogy ne égjen le a válla?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 11:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:

Az a te nagy bajod, hogy nem vagy képes észrevenni: mindenki szembejön veled az autópályán.


És még mindig nem kapcsolsz. :-DDDDD


Tudod, occam borotvája...

2020. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
76%
Bazzeg, a sportolók NEM a strandon buzzancskodnak és parádéznak ilyen ruhában, hanem a versenyen, vagy edzésen! Mert _az_ a sportáguknak megfelelő speciális ruházat!
2020. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
20%

Ha majd a strandolás is olimpiai sportág lesz, és az ilyen "tornadressz" lesz a hivatalos sportruházata, akkor már te is nyugodtan felveheted!


:-D :-D :-D

2020. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:

# 43: Nem a válaszolók nézete szerint, hanem te vontad le belőle ezt a HAMIS következtetést.

Szalmabábot püfölsz - így szokták ezt mondani.

2020. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:

Párszor elmondtam,hogy azonnal elkanyarodtatok a témától és minden áron valami női ruháról meg annak viseléséről pofáztok.

Én meg nem arról!

Ez így van hogy ha valaki fut az utcán 50 éves fickó tapadós cuccban...az rendben van!

De ha védeni akarom a felsőtestem a naptól egy UV védős polóval és nem vagyok profi sportoló akkor b....i vagyok!

Bocsánat!

Ismerek olyan embert aki ferarrival közlekedik de nem körözget a forma 1 ben.

Gondolom meleg ő is!

De tök mindegy ,írtok minnél többet annál jobb nekem! :) csak így tovább!-Tapló csírák!

2020. márc. 21. 18:43
 46/68 anonim ***** válasza:
Igen , futnak. Sport. És ahhoz való SPORTruházat. A strandolás, napozás továbbra sem sport!
2020. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:

Szóval ha nem életvitelem a sport,akkor ne védjem meg magam a magas Uv sugárzástól.

Igen ez így már érthető is lett!

Ha a dress szó ruhát jelent akkor az torna ruha lenne?

A fiúk a suliban miben tesiznek manapság?

Nem tornaruhában?

Tehát akkor az tornadressz vagy nem?

Van egy munkatársam aki birkózik és ő meg birkozo dresszben teszi amit ő s tornadresszként említ.

2020. márc. 21. 19:03
 48/68 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek mindenkitől!

Most esett le,hogy múlt nyáron a balatonon kb 10 éves korig a gyerekek némelyike pólóban meg száras ,rövidujjú egybe ruházatban volt a vízben,akkor a szüleik nem a napsütéstől próbálják védeni őket,hanem gondoskodnak arrol hogy tudatosuljon a gyerekben ha ilyen ruhákban fürdik akkor felnőtt korukban b....@ik lesznek.

Utánpótlást nevelnek!

Mert a strandolás nem sport!

2020. márc. 21. 19:31
 49/68 anonim ***** válasza:
36%
Könyörgöm, ne taposd már magadat a mocsárba!! Már a többoeknek kínos, ahogy tekeregsz, mint egy taknyos angolna a horgászvödörben! :-DDD
2020. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

Most hogy átjött a mondandótok és egyetértés van, az sem jó?!


Q...@... a......@d :D

2020. márc. 21. 20:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!