Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek egy fiú viselhet...

Szerintetek egy fiú viselhet tornadresszt strandon, rövidnadrággal, hogy ne égjen le a válla?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 11:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:

44/62 "a sportolók a versenyeken buzzancskodnak"-jól látja!

Az sem oda illő!

A szinkronúszó pasikat is ratyizzák,holott a szinkronúszás eredendően férfi sportág volt.

2020. márc. 24. 19:56
 62/68 anonim ***** válasza:
40%
Ręgen is voltak 'furcsa hajlamù' emberek
2020. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
40%
Nézd, ennek az indokolatlanul hosszú 'párbeszédnek' semmi értelme. Nézz magadba és 'ájjá már le'
2020. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:
Akkor ne szólj hozzá!
2020. márc. 26. 08:17
 65/68 anonim ***** válasza:
Amikor tornazol vegyel fel tornadresszt de ha strandra mesz akkor ne. Mit kell ezen ennyire tulbonyolitani?
2020. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 A kérdező kommentje:

Nincs ez túlbonyolítva....

2 válaszadó kivételével mindenki egy lányok által tornaórán viselt tornadresszről vitatkozik.

A kérdésben nincs szó női holmiról,a válaszokban viszont azon rágódnak,hogy női ruhát pasi ne viseljen.

Mivel a jelölt ruhadarabnak nincs jobb magyar megfelelője,ezért így lett a kérdés megfogalmazva.

Megfogalmazom úgy hogy jó legyen:strandon használhat az ember fürdőruhát?

Na most 7 oldal sz rágás jön hogy milyen az a fürdőruha...

2020. márc. 26. 15:35
 67/68 anonim ***** válasza:
Simán felveheted! Én szoktam is és még senki nem szólt le érte, sőt kérdezik hol lehet ilyet kapni és milyen spotoló vagyok. Nem csak napégés hanem a csúszdával való sérülésektől is véd. A célnak a surf póló is jó, de van száras elöl cipzáros sztreccs férfi overall ami szintén jó erre. A női tornarucik ciki és gáz szerintem is a szabása miatt, azon úgy tűnnék mint egy transzi vagy ilyesmi.
2020. szept. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Én a nővéremét vettem fel, egyberészes fitness dress, senkinek nem tűnt fel de rá is van írva mindkét nem méretei.
2021. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!