Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ad a Google a Wikipédiár...

Miért ad a Google a Wikipédiára találatokat?

Figyelt kérdés

Nézzenek ide:

[link]


Ahányszor szerkesztem a Wikipédiát, mindig Balázs6 blokkját sértem. Őszintén bevallom, hogy csak a Google találatai miatt foglalkozok a Wikipédiával.



2022. júl. 6. 17:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/393 A kérdező kommentje:

Balázs6 tavaly augusztusban ki lett tiltva. Megmutatom ezt:

[link]


Ahányszor szerkesztem a Wikipédiát, mindig Balázs6 blokkját sértem. Az a baj, hogy a Wikipédiát nem lehet becsapni. Ha a Google nem adna a Wikipédiára találatot, akkor nem semmilyen böngészővel sem nyitnám meg a Wikipédiát (ezzel örömet okoznék GhostDestroyer100-nak és a Wikipédia adminisztrátorainak).

2022. júl. 6. 22:12
 12/393 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a kannásbor?
2022. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/393 anonim ***** válasza:
100%
11: Ezt nem értem. De miért sérted Balázs6 blokkját? Te vagy Balázs6? Vagy hogy jön ide Balázs6?
2022. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/393 anonim ***** válasza:
100%

"Ahányszor szerkesztem a Wikipédiát, mindig Balázs6 blokkját sértem"

Nem tudom, mi az ő blokkja, de ha az valami szabály, hát akkor ne szerkeszd.


"Ha a Google nem adna a Wikipédiára találatot, akkor nem semmilyen böngészővel sem nyitnám meg a Wikipédiát"

Atya világ, a Google az agyad (hogy nélküle nem gondolnál a Wikire), és az ideged (hogy hekyetted rákattint) is?

2022. júl. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/393 anonim ***** válasza:
100%

14: Én végig olvastam amit fentebb linkelt kitiltási megbeszélés. Őszintén még így sem értem, hogy mit akar a kérdező. Számomra teljesen érthetetlen. Amit ki bírtam hámozni, hogy van egy "Balazs6" azonosítójú valaki, aki rendszeresen próbál a wikipedia-n szerkeszteni, de ez nem túl "sikeres" a wikipedia adminjai szerint. Ezért kapott egy örökös kitiltást, hogy ne szerkeszthessen többet a wikipedián. Ezt a wikipedian "blokk"-nak hívják. És ez a "Balázs6 blokkja" azaz a kitiltása. Az még továbbra sem világos számomra, és nem derül ki, hogy a kérdező mivel sérti meg ezt a kitiltást. Viszont ezt itt megválaszolni nem tudjuk, mert ezt csak a wikipedian tudná megkérdezni.


Meg persze a valós kérdés nem is ez amit ide kiírt. Mert a google-nak semmi köze ahhoz, hogy van egy Balázs6 nevű valaki aki ki van tiltva van a Kérdező és valami ködös úton sérti ezt a tiltást. Hogy mivel sérti és miért nem derül ki esmmiből. És ezt mi itt meg se tudjuk neki válaszolni.

2022. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/393 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem tudja, mit akart kérdezni.
2022. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/393 A kérdező kommentje:

A kérdés az, hogy a Google miért ad a Wikipédiára találatot.

Ha önök megpróbálnak létrehozni minden olyan lapot, melyre egy másik lap hivatkozik, akkor meg fognak engem érteni.

Próbálják meg ezeket létrehozni:

[link]

[link]

[link]

[link]


Írják oda: ,,a lapot létrehoztam, mert egy másik lap hivatkozik rá."

Ha törlik a létrehozott lapokat, akkor megértik, hogy mi bajom van.

2022. júl. 7. 13:21
 18/393 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdés az, hogy a Google miért ad a Wikipédiára találatot."

Már megválaszoltam.

2022. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/393 anonim ***** válasza:
100%

"Írják oda: ,,a lapot létrehoztam, mert egy másik lap hivatkozik rá.""

És mit írjak bele?

2022. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/393 A kérdező kommentje:
Válasz a 19-esnek: Pl. leírhatja, hogy az albumon milyen számok vannak, meg, hogy kik működtek rajta közre.
2022. júl. 7. 13:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!