Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ad a Google a Wikipédiár...

Miért ad a Google a Wikipédiára találatokat?

Figyelt kérdés

Nézzenek ide:

[link]


Ahányszor szerkesztem a Wikipédiát, mindig Balázs6 blokkját sértem. Őszintén bevallom, hogy csak a Google találatai miatt foglalkozok a Wikipédiával.



2022. júl. 6. 17:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/393 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Szóval Ön úgy gondolja, ha valaki valahova egyszer betett egy "majdani hivatkozást" az már fontos és meg kell csinálni önálló wikipdia oldalnak?
2022. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/393 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. júl. 7. 15:07
 33/393 anonim ***** válasza:
100%

"Én legszívesebben minden olyan lapot létrehoznék, melyre egy másik lap hivatkozik."

No de nem kötelező mindet létrehozni. Azon is el lehetne gondolkodni, hogy muszáj-e a hivatkozás.

2022. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/393 anonim ***** válasza:
100%

És mi a kenyér köze van ennek az egésznek a Google-hoz?



Ezt pedig nem értem: "a nevezetességhez olyan forrásokat kell megadni, melyek Google-lal nem elérhetőek"

2022. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/393 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Hát akkor neki kell állni és rendesen megcsinálni az oldalt. Ahogy a wikipedia szabályai leírják. Tudom, hogy sokszor sokáig tart, de nem reménytelen. Ezekhez a zenei dolgokhoznem értek, de a saját területemen nem egy szócikket készítettem már 0-ról.

Először össze kell szedni a forrásokat (megbízható, wikipedia képes forrásokat) és azok alapján meg kell írni az oldalt.Ennyire egyszerű. És ha megvannak a megfelelő források akkor nem is fogják törölni. Ez meg még egyszerűbb.


És mi tiltja meg, hogy rendesen neki álljon megírni az okat az oldalakat amiket ide berakott? Egyik sem tűník annyira reménytelennek. El kell kezdeni és csinálni kell.

2022. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/393 anonim ***** válasza:
100%

"És mi tiltja meg, hogy rendesen neki álljon megírni az okat az oldalakat amiket ide berakott? Egyik sem tűník annyira reménytelennek. El kell kezdeni és csinálni kell."

És ennek mi köze Balázs6 kitiltásához?

2022. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/393 A kérdező kommentje:

Ezt nézzék meg:

[link]


Mi hárman ugyanazt az IP-t használjuk: anyukám, én és a testvérem.

2022. júl. 7. 16:50
 38/393 anonim ***** válasza:
100%
És erről a Google tehet?
2022. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/393 anonim ***** válasza:
100%
Tehát végülis akkor Te vagy a többször hivatkozott Balázs6 na akkor így kicsit kezd világosodni a történet.
2022. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/393 A kérdező kommentje:

Én egyetlen egyszer sem árultam el a Wikipédiának, hogy ki az a Balázs6, de mindig rájönnek. Nem tudom, hogy ha esetleg Kiss Péter Balázs vagy a Sebestyén Balázs regisztrálná magát a Wikipédián, s megpróbálna minden olyan lapot létrehozni, melyre valamelyik lap hivatkozik, akkor róluk is azt hinnék-e, hogy ő a Balázs6.

Az is igaz, hogy a Google nem mindenre ad találatot. Például vannak olyan warez fórumok, melyeket Google-lal nem lehet kikeresni, s csak az látja, hogy mi van ott, aki regisztrálja magát. Nem mentettem a Wikipédiát a könyvjelzők közé, sőt azt is meg tudom csinálni, hogy még az előzményekből is törlöm. Ha a Google nem adna a Wikipédiára találatot, akkor nem nyitnám meg a Wikipédiát.

2022. júl. 7. 23:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!