Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/931 anonim ***** válasza:
28%
Nálatok változott valami? Nálam is ugyanez.
2019. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/931 anonim ***** válasza:
77%
Ma reggel kuldtem a személyit, meglatjuk..
2019. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/931 anonim ***** válasza:
68%
Az a gond hogy 10 eve regisztráltam es az email szolgaltato megszunt azóta, szóval ha kuldenek emailt nem tudom megnezni. Szerintetek probléma p
2019. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/931 anonim ***** válasza:
79%
En annyit kaptam emailbe, hogy türelmemet kérik.
2019. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/931 anonim ***** válasza:
21%
Ma reggel én is erre ébredtem, hogy tiltottak, pedig semmi olyat nem tettem, soha nem szoktam kommentet írni, de még megosztani sem semmit a Facebookon, csak privátba szoktam pár ismerőssel beszélgetni, és most a semmiért büntet... Nevetséges.. én is elküldtem nekik a személyemet igazoló valamilyen okmányt és most várok..
2019. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/931 anonim ***** válasza:
79%
Szintén. Évek óta nem osztottam semmit meg és sehova nem kommentelek.
2019. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/931 anonim ***** válasza:
79%

Nálam is. 9 éves fb valós profilomat, ok nélkül letiltotta, múlthét hétfőn. Egyből írtam mégis miért tiltottak le. Mert én Fb csak oldalak hírek el olvasásra használom. Erre azt a választ kaptam: szabályt sértettem meg mert kamu a profilom. Azon napon egyből elküldtem személyimet, igazoljam valós a fb profilom. Azóta nem kaptam választ. Próbáltam 3-szor újra regisztrálni a fb-ra azokat is egyből letiltja.


Az érdekes módon kamu fb profilokat, ami kitalált karakter névvel, írja provokáló hozzászólásokat hír oldalakhoz azokat nem tiltsák le.

2019. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/931 anonim ***** válasza:
34%

Most látom, hogy ezt az emailt kaptam még a facebooktól reggel, abban az időpontban amikor még ébren se voltam... habár ettől se vagyok előrébb.


Most látom, hogy ezt az emailt kaptam még a facebooktól. Olyan idopontban amikor még ébren sem voltam.


Szia!



Felhasználási feltételeink bármilyen jellegű megsértése további következményekkel járhat a Facebook alkalmazás- és szolgáltatáscsalád általad történő használatát tekintve, korlátozás nélkül ideértve a felhasználói, adminisztrátori, fejlesztői és üzleti tevékenységeidet is.



A Facebook csapata

2019. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/931 anonim ***** válasza:
28%
Nektek se változik semmi?
2019. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/931 anonim ***** válasza:
79%
Akkor jól gondoltam, hogy nem én hibáztam. Engem és több ismerősőmet is ma, mindenféle figyelmeztetés és magyarázat nélkül tiltottak. Személyit elküldtük és most várunk.
2019. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!