Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/931 anonim ***** válasza:
66%
2019. jún. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/931 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon jo amugy csak gratulalni tudok a facebooknak.. Messenger rengeteg beszelgetessel rengetegen felhivtak hogy mivan velem hova tuntem meg bucsuztak tolem meg ilyenek..Insta 800 kovetovel regi emlekek beszelgetesek kepek 70es szintu Pubg Mobile 8 Ball Pool 200.000 zsetonnal Soccer Stars 100

000 ezek mind mennek a levesbe koszonom szepen.. Es meg csak egy rendes supportjuk sincs ennek a giga fos cegnek..

2019. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/931 anonim ***** válasza:
78%
Adatokat lopni az persze megy de mikor baj van akkor leszarjak a pofadat..
2019. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/931 Anna0728 ***** válasza:
83%
Detto ugyanez. Folyamatosan nézem itt a dolgokat, a híreket, a gmailem. Nekem is ugyanaz mint az eggyel elöttem lévőnek.Se insta se messenger se facebook. Ezer emlék kép és beszélgetés.Mondjuk neked ezzel pubg-s dologgal én mégjobban felkúrnám magam, el sem tudom képzelni milyen lehet elveszíteni olyat amin hónapokat vagyéveket -2dolgoztál". Lehet hogy csak egy alkalmazás, egy játék, egy beszélgetés. De abba emlék van és munka. A mai gyerek sajnos itt éli a napjait és itt kommunikál. Itt van neki sajnos ezer emlék, nem pedig egy kéz írásos levélben, amivel nincs semmi bajom, de valjuk be nem egy hasztalan alkalmazás ez a messenger. Apuméknak rengeteg szerelmes levél meg hasonlók vannak megtartva anno 70-ból vagy későbbről. Eddig nem aggódtam az én írásos emlékeim miatt, nem is gondoltam volna hogy lehet ilyen, de jó lenne ha javítanák, mert lehet valakinek az üzlete ment így tönkre.
2019. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/931 anonim ***** válasza:
79%
Nálam mostanra sincs változás.
2019. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/931 anonim válasza:
47%
Én is ma reggel ugyanerre ébredtem. Felháborító.
2019. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/931 anonim ***** válasza:
21%
Valaki tapasztalt valamiféle változást?
2019. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/931 anonim válasza:
28%
Sajnos nincs. Változás. Az én profilom szinte teljesen eltűnt. Pedig csak néhány kép volt rajta. Nem éltem aktív Facebook életet. Ami engem zavar az a Messenger. Rengeteg csoport és egyéni kapcsolatot tartottam rajta. Remélem hamar megoldják ezt.
2019. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/931 anonim válasza:
28%
Tegnap délután engem is is tiltottak,sőt még a baratnőmet is. Elküldtem nekik én is a személyimet de semmi nem történt. Viszont csináltam egy új facebookot,de azzal meg az a bajom hogy csak az én telomról nem engedi hogy bejelentkezzek, laptopról,anyum telójáról engedi hogy az új facebookomba belépjek. Valaki nem tudja hogy ezt miért csinálja?
2019. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/931 anonim ***** válasza:
28%

39 es kommentelonek

En is ugyan ezzel a problemaval talatam szembe magamat. Ha valaki tud valamit hogy lesz e megoldása vagy kijavítják e az irjon

2019. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!