Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért védik sokan foggal...

Miért védik sokan foggal körömmel a Windows op. Rendszert?

Figyelt kérdés
Én nem értem. Jó persze oké a nagy gamereknek szükségük van rá, mert mivel tudnák kihajtani azt a méregdrága proci winyó kombót, ha nem tudnak rajta BF 4-ezni, de azt nem tudom megérteni, hogy miért gyűlölködnek annyira, ha témába hozom a Linux-ot?

2016. jan. 14. 11:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
74%
#87,90.A terminál egy kiváltság,valaki él vele,valaki meg nem.Olvasd el az utolsó linket amit küldtem az MS marketingről és megtudod miért nem terjedt el annyira mint a Win de ezt már kitárgyaltuk...
2016. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 Tom Benko ***** válasza:
74%
@Round Robin: Ezt honnan bányásztad elő? Jó régi leírás. Valóban, benne vannak ezek is a Linuxban, de elég ritkásan kellett használnom. Ellenben ha kell, akkor SOKKAL hatékonyabbak, mint a wines klattyogás.
2016. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/115 Tom Benko ***** válasza:
74%

@Round Robin:


"Térj már észhez. 20 éve jószerivel még linux sem volt, nem hogy ubuntu."

1996-ban a Debian, Slack már ment (pont magadnak mondasz ellent, mert nemrég még egy 1994-es cikket linkeltél a Linuxról), sőt, talán már a Red Hat is egzisztált.Közben meg is néztem, három éve működött.

2016. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 anonim ***** válasza:
100%
A saját szavad is ütöd. Pár topikkal ezelőtt hivatkoztál arra , hogy mikor a Slackware megjelent "mindenhol cikkeztek róla" , (ami egyébként állításoddal ellentétben nem is 94-ben hanem 93-ban jelent meg) ráadásul még szintén 93-ban alig 1 hónappal a slack születés ezután megjelent a Debian is.
2016. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim ***** válasza:
100%
* slack születése után.
2016. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésre válaszolva.

Egyszerűen,mert működik.Ha ki is jön idővel egy újabb verzió a gondjait megoldják (lehet,hogy nem valami gyorsan,de aztán stabil lesz).A Windows-ra tényleg nem létezik program,ami ne létezne (akár free,akár fizetős).

Évekig szop@ttam magam több száz disztró kipróbálásával és soha se volt meg az arany középút,ami tetszett volna hosszútávon.A terminál használatát elég jól elsajátítottam,de inkább hagyjuk...2016-ban vagyunk...

Szóval amennyire elélveztem tőle régen,most annyira nem ajánlom senkinek,aki efelől érdeklődik nálam.

2016. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 Tom Benko ***** válasza:
82%
@96: Érdekes, én ugyanezért váltottam Linuxra. Egy évtizeden át szoptam a windows-zal, meg az ő külön bejáratú baromságaival. Végre megszabadultam tőlük.
2016. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 anonim ***** válasza:
79%

#96


" A terminál használatát elég jól elsajátítottam,de inkább hagyjuk...2016-ban vagyunk... "


Hát a lassú és erőforrászabáló grafikus megoldásokkal inkább csak visszafejlődés történt , ellenkezőjét ennek azért hangoztatják , hogy a cégek könnyebben magukhoz tudják csábítani a számítástechnikai analfabétákat.


Egyébként kész időpocsékolás még csak 20-at is kipróbálni , mivel eleve 7 db disztró létezik , az összes többi csak fork.

2016. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/115 anonim ***** válasza:
17%

"Hát a lassú és erőforrászabáló grafikus megoldásokkal inkább csak visszafejlődés történt"


5-10 file másolása megvan pár billenytű leütéssel. Ugyanez parancssorban legalább 100 leütés.

A grafikai, a CAD programokat hogy képzeled el terminálban?

Bár lehet, hogy igazad van és a szexképek is sokkal nagyobb élvezetet nyújtanak ha hexaeditorban nézegeti őket az ember.

2016. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 Tom Benko ***** válasza:
76%
@Round Robin: Aha, nem. Ha teljesen egyedi nevük van, akkor <tab>, ha nem, akkor meg {list}... Na, erőlködj még!
2016. jan. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!