Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajamat, vagy...

Levágassam a hajamat, vagy maradjon inkább hosszú?

Figyelt kérdés

Jelenleg hátközépig érő hajam van, összefogva hordom.

- Előny: kényelmes, napközben nem kell igazgatni, elég heti 2x megmosni. Nem nagyon kell fodrászhoz menni, egyszerű levágni és otthon is megy.

- Hátrány: nagyon nehéz kifésülni, és nem áll olyan jól összefogva, mert kövér az arcom (és én is).


Kb. vállig érő hajat szeretnék, olyat, amit még szükség esetén össze lehet fogni. Szeretném ritkítani is, mert rengeteg hajam van.

- Előny: könnyű fésülni, jól áll, könnyű mosni és szárítani.

- Hátrány: Gyakrabban kell mosni, mert folyton piszkálom, illetve reggelente gyakran feláll pár tincs, amikkel nem tudok mit kezdeni.


Ti levágatnátok a helyemben? Tudnátok olyan frizurákat ajánlani (kép), ami jól áll kövérebbeknek is, ovális, de kövér arccal? (Nem tudom, hogy mennyire számít, de szemüveges vagyok, a szemüvegem lencséi lekerekített téglalap alakúak.)



2021. jan. 26. 09:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam!
2021. jan. 26. 16:36
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát de ha jobban áll a rövid, akkor mi a kérdés?
2021. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12 Nem csak az szempont, hogy hogyan áll, ezért írtam előnyöket és hátrányokat.
2021. jan. 27. 03:17
 14/21 anonim ***** válasza:
Akárhogy nézzük a hátrányai eléggé elhanyagolható dolgok, főleg ha az előnyöket vesszük számításba. Ne a hanyagság legyen az, ami lebeszél arról, ami egyértelműen jobb. Az hogy 3 naponta mosod sem gáz, hiszen a rövidebbet egyrészt gyorsabb megmosni, másrészt formázni is sokkal jobban lehet kisebb idő alatt.
2021. jan. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Az ellen lehet esetleg valamit tenni, hogy reggelente sokszor feláll(t) belőle pár tincs? Olyankor az egyetlen megoldás az volt, ha megmostam, de reggel már nincs ilyesmire időm, így is negyed ötkor kelek, márciustól még korábban, fél négykor.

2021. jan. 27. 04:54
 16/21 anonim ***** válasza:
Előre hajolva kiszoktam fésülni, és úgy lesz egy pici tartása is, még nem állnak ki random szálak, vagy pici víz az elálló tincs tövére és elfésülni a helyére, esetleg hajvasaló, de az időigényes.
2021. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

hajszaritoval is tudod formazni a szaraz hajat, nyugodtan hajszaritozd meg mikozben formara fesulod(ez a zsiros nem frissen mosott hajon is segit)


persze hasznalj hovedo sprayt :)

2021. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. jan. 27. 12:04
 19/21 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a vége? Rászántad magad és tetszik a végeredmény?
2021. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Sajnos az utóbbi pár héten elég rosszul voltam, folyamatosan fáj a fejem, sokszor migrénesen, jelenleg örülök, ha végre nem kell mennem sehová, gyakran napi 11-13 órákat alszok, szörnyű ez az időjárás, egyik nap pulcsiban is melegem van, másnap meg a télikabátban is megfagyok. :(


Az ajánlott fésülési módot kipróbáltam, valamivel jobb, de így is nagyon nehéz. Sprayt nem találtam, úgyhogy majd online rendelek amikor összegyűlik pár dolog, amire szükségem van. Illetve hajmosás után most nem fésülködtem, úgy feküdtem le aludni is, és így reggel sokkal könnyebb volt kifésülni, mintha este is megcsináltam volna, amit nem igazán értek.

2021. febr. 14. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!