Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajamat, vagy...

Levágassam a hajamat, vagy maradjon inkább hosszú?

Figyelt kérdés

Jelenleg hátközépig érő hajam van, összefogva hordom.

- Előny: kényelmes, napközben nem kell igazgatni, elég heti 2x megmosni. Nem nagyon kell fodrászhoz menni, egyszerű levágni és otthon is megy.

- Hátrány: nagyon nehéz kifésülni, és nem áll olyan jól összefogva, mert kövér az arcom (és én is).


Kb. vállig érő hajat szeretnék, olyat, amit még szükség esetén össze lehet fogni. Szeretném ritkítani is, mert rengeteg hajam van.

- Előny: könnyű fésülni, jól áll, könnyű mosni és szárítani.

- Hátrány: Gyakrabban kell mosni, mert folyton piszkálom, illetve reggelente gyakran feláll pár tincs, amikkel nem tudok mit kezdeni.


Ti levágatnátok a helyemben? Tudnátok olyan frizurákat ajánlani (kép), ami jól áll kövérebbeknek is, ovális, de kövér arccal? (Nem tudom, hogy mennyire számít, de szemüveges vagyok, a szemüvegem lencséi lekerekített téglalap alakúak.)



2021. jan. 26. 09:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

19-es vagyok

Kitartást! Sajnos tudom miről beszélsz, mert mostanában eléggé elsúlyosbodtak nekem is a migrénes rohamaim. Bízzunk benne, hogy hamarosan jobbra fordul az idő és a tél is elmúlik.


Kísérletezz még ilyenekkel, lehet, hogy megtalálsz még hatékonyabb módot, hogy kordában tudd tartani a hajad. :D

2021. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!