Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan zajlott életetek első...

Hogyan zajlott életetek első felnőtt fotózása?

Figyelt kérdés

Mind a fotós, mind a modell szemszögéből érdekel minden élmény, tapasztalat. Milyen volt (pozitív és negatív dolgok), hol zajlott, illetve mi volt a legnagyobb nehézség, ilyesmi dolgokra lennék kíváncsi.

Ui. trollok kíméljenek, csak értelmes válaszok érdekelnek, előfordulhat hogy komolyabban is foglalkoznék majd ezzel a területtel, ezért vagyok kíváncsi élményekre és véleményekre olyanoktól akiknek már van tapasztalata ebben.

Köszönet előre is!



2022. ápr. 24. 22:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

10. Sejtettem, hogy lesz egy ilyen válasz. Ez nem üres blablabla okoskodás. Van ennek az oldalnak egy szabályzata és célja. Ha attól eltérnek, neked az tök természetes, kicsit gondolkodj már! Lehet, nem a kérdésre válaszolok én sem, de ha sehol nem emlékeztetik az embereket, hogy az oldalnak mi a szabályzata és célja, akkor mindenki csinálja tovább a hülyeségét.


"Többet nem írok ide, úgyhogy nekem ne válaszolj." - tipikus hozzáállás, se érvelésed nincs, de a másik a hülye, és nem is vagy képes átgondolni, neked vagy a másiknak miban van igaza, miben nincs. Én kész érveket írtam, amik igazak, valaki cáfolja meg, szeretettel várom! Mondom, vannak humoroldalak, humoros blogok és videók, ott lehet neventi, aki akar, ez nem arra van itt.

2022. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%

A strandon szólított le egy őszes úr. Kérdezte, hogy mit sportolok, és van-e kedvem felnőtt fotózással pénzt keresni. Mondtam, hogy cselgáncsozok, és beszélhetünk a dologról. Megbeszéltük, nem nyilvános oldalra készítette, szerződést is írtunk. Egy Airbnb lakást bérelt 3 napra, ott laktam a projekt alatt, ott fotózott, filmezett. Azt hittem egy kis buzulás is lesz, de tévedtem és teljesen korrekt forgatás volt. Türelmes, nem sürgetett. A pózokat is addig magyarázta, míg jól nem csináltam, nem ért hozzám, hogy beigazítson. Nem vagyok szégyellős, az erekciós és maszturbálós felvételek is mentek. Korrekt pénzt fizetett. Fél év múlva is keresett, de akkor nem tudtam modellkedni, mert éppen versenyre készültem. A covid alatt én kerestem, mert le voltam égve nagyon. Home office-ban is elkészíthető munkákat kaptam, ami kihúzott az anyagi csődből.

Röviden ennyi. Nyilván az első negyed órában a torkomban dobogott a szívem, és izgultam. De mivel semmi különös nem történt, és a kameraman személyisége is melócentrikus és nyugodt volt, agyilag hamar lenyugodtam és tudtam nyugisan csinálni amit mond.

2022. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!