Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg igénytelenség minden...

Tényleg igénytelenség minden nap ugyanazt a nadrágot hordani?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk pár ismerősömmel, és egyikük teljesen undorodva mesélte, hogy egy ismerőse mindig ugyanazt az egy (farmer)nadrágot hordja ősztől tavaszig. Az egész társaság elborzadt, hogy hogy lehet valaki ilyen igénytelen.

Amúgy nem ilyen divatcicás sznobok, szóval nagyon ritka, hogy öltözködés terén valamire negatívat mondjanak, de ezen nagyon kiakadtak.

Én csak csendben hallgattam, és nem értettem.

Én is csak egyetlen hosszú farmert hordok x ideig, amíg bírja vállalható állapotban, aztán csak utána veszek másikat. Igazából így is éppen elég kihívás egyetlen olyan darabot találnom, amit szívesen felvennék, és egy darab is éppen elég drága és elég helyet foglal.....

Ettől tényleg igénytelen lennék? Ha igen, akkor pontosan miért? (Mármint hogy pontosan mi köze az igényességnek a szekrényben tárolt nadrágok számához?)


2019. nov. 4. 15:09
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
30%
Szerintem nadrágnálnem igénytelenség. Nekem is csak 1 darab farmerom van és kész. 140 kiló vagyok, kövér mint a disznó, szétfolyok a hájamtól, örültem, hogy találtam magamra való nadrágot. Ilyet mégegyszer nem fogok találni, a többi farmerem ami itthon van még 40 kilóval ezelőtt rám jött, már nem férnek rám. Hetente mosom a farmerem, hétfőtől csütörtökig van iskola, csütörtökön bedobom a mosógépbe, és mivel hétvégén nem mozdulok ki, vagy ha igen akkor melegítőbe, ezért csak 4 napot használom a farmerem. Pulcsiból is csak 1 van, de az közvetlen nem érintkezik a karomon kívül mással ezért az nem is büdösödik be annyira. De azt is hetente mosom.
2019. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
42%

Utolso, te az elmondasod alapjan egy igenytelen ember lehetsz, kerlek ne te osztogass tanacsokat ilyen kerdesben..

pont egy 140kilos ember izzad bele mindenebe. Az meg mar megint mas kerdes, hogy nem akarsz tenni magadert semmit sem, szomoru, hogy beletorodsz ebbe az eletbe amit most elsz.

2019. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

"Sajnos" mindenképpen megy a mosógép heti 3-4 alkalommal a farmerom nélkül is, szóval simán be tudom dobni, nem oszt nem szoroz az már. Szárítógép pikk-pakk megszárítja, reggelre (vagy akár már aznap estére) ismét viselhető.

7-8 napig akkor nem mosom, ha nincs rajtam minden nap, mert pl. nem megyek sehova olyan helyre, vagy csak 1-2 órát van rajtam.

2019. nov. 4. 20:02
 24/38 anonim ***** válasza:
68%
Én is egyet hordok. Ez a napi gatyacsere olyasmi lehet, mint a napi hajmosás, felesleges...
2019. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
65%
A nulla százalékot nem értem, de én kiállok a saját igazam mellett és szerintem nem igénytelenség az egy nadrág. Persze, lehet pótnadrágot tartani ha leöntenéd festékkel vagy elszakadna. De ha mosod normálisan, szerintem nem gáz farmerból az egy. És hát szomorú vagy sem, nem tudok mit tenni, ha nincs akaraterőm lefogyni akkor nincs. Külső segítséget meg nem kapok.
2019. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

A Levi's mondhatni hivatalos álláspontja, hogy havonta elég farmert mosni:D

Nyilván 1 nadrág esetében ez nem igaz, de ha minden hétvégén mosásba megy az a nadrág akkor mi a gond?

2019. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
76%

„Ha valoban tisztitod azt a nadragot, akkor szuper. Ettol fuggetlenul a kornyezeted ezt nem tudja, kibeszelesre ad okot, ha valaki mindig ugyan abban van. ”


Ennyi erővel engem is kibeszélhetnek, mivel van ugyanolyan pólóból 5 darab. Nadrágból is kettő ugyanolyan. De számos darab van amiből duplán vettem.

Munkára az 5 pólót fogom be a hét munkanapján. Simán azt gondolhatja mindenki, hogy ugyanazt viselem. Miközben ez igencsak távol áll a valóságtól. Érdekel? Nem.

2019. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 papics válasza:
48%
Én nem tartom feltetlen igénytelenségnek, de azért két nadrág nem fáj a pénztárcájának senkinek szerintem. Én két nadrágot hordok felváltva hétfőtől pentekig, ami azt jelenti, hogy az egyiket egy heten 3szor a másikat pedig kétszer használom, hétvégén meg otthoni ruhába vagyok és a két nadrágot meg kimosom.
2019. nov. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
En nem azt mondtam, utolso elotti, hogy ez erdekeljen teged, hanem, hogy esetlegesen ez miatt tarthatjak igenytelennek. Es igenC ha te ugyan olyanban vagy minden nap, a te hatad mogott is osszesughatnak. Ez nem aztjelenti, hogy teged ez feltetlenul kell, hogy erdekeljen.
2019. nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy nap után beleizzad meg büdös lesz, pláne ilyen időben, ott más bajok is vannak. Farmer anyagnak amúgy sem tesz jót a gyakori mosás, egy hétig meg simán lehet hordani.
2019. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!