Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg igénytelenség minden...

Tényleg igénytelenség minden nap ugyanazt a nadrágot hordani?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk pár ismerősömmel, és egyikük teljesen undorodva mesélte, hogy egy ismerőse mindig ugyanazt az egy (farmer)nadrágot hordja ősztől tavaszig. Az egész társaság elborzadt, hogy hogy lehet valaki ilyen igénytelen.

Amúgy nem ilyen divatcicás sznobok, szóval nagyon ritka, hogy öltözködés terén valamire negatívat mondjanak, de ezen nagyon kiakadtak.

Én csak csendben hallgattam, és nem értettem.

Én is csak egyetlen hosszú farmert hordok x ideig, amíg bírja vállalható állapotban, aztán csak utána veszek másikat. Igazából így is éppen elég kihívás egyetlen olyan darabot találnom, amit szívesen felvennék, és egy darab is éppen elég drága és elég helyet foglal.....

Ettől tényleg igénytelen lennék? Ha igen, akkor pontosan miért? (Mármint hogy pontosan mi köze az igényességnek a szekrényben tárolt nadrágok számához?)


2019. nov. 4. 15:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
79%

Óvodában koszolják össze a gyerekek egy nap alatt a ruháikat, aki ennyi idő alatt összegányolja a ruháját, az nem tudom mit csinál. Kertész?


Nem attól leszel igénytelen, hogy 2 nadrágot hordasz egy héten, hanem attól, ha zsíros a hajad, nincs levágva a körmöd, borostás az arcod, nincs kinyomva a pattanásod, csüng a lepedék a fogaidon, esik ki a zsír a füledből, büdös a szád, stb. Hidd el, ezek sokkal taszítóbbak, mint az egy hete hordott, ám de látszólag tiszta nadrág.

2019. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

"aki ennyi idő alatt összegányolja a ruháját, az nem tudom mit csinál"

Na, mondjuk metrón és vonaton történtek már érdekes dolgok a ruházatommal, maradjunk ennyiben. :D

2019. nov. 5. 10:59
 33/38 anonim ***** válasza:
71%

Értem, én azért megnézem, hogy hova ülök le, vagy minek dőlök neki. Annyira meg nincs szétgányolva a tömegközlekedés, hogy mindenhol kutyagané, meg hajléktalan vizelet legyen, vagy csecsemőhányás.


Szóval amit itt levezetett az első oldalon a 68%-ban "helyes" válaszokat adó, az azért mind ki van sarkítva. Kedvencem a "galambszaros por". :D Annyira szürreális, hogy akár egy festmény címe is lehetne. A galambszaros por. Megnéznék egy Dali elképzelést belőle. :D

2019. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
48%

Igaz nem en irtam a valaszt, de azert megjegyeznem, hogy rengeteg olyan szennyezodes van, amit szabad szemmel nem latni. Pl, ha leugrasz a boltba es utana otthon kezet mosol (en szoktam) szurke viz folyik le a tenyeremrol, pedig nem tunt koszosnak. Es ez egy felnoras bolt utan van, nem 4nap nadraghordas utan..el tudom kepzelni, hogy akkor mi mindent gyujt be. Nyilvan a galambszaros por egy kicsit elrugaszkodott, de szerintem aki akarja, az megerti mit akar szimbolizalni.


Egyebkent arra azerr kivancsi lennek, hogy ha a kerdezo osszepecseteli magat, es haza kell ugrania atoltozni, akkor mi tortenik. Vagy azert van meg 1-2 nadragja csak az nem farmer?

2019. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

#34

Nem igazán van olyan, hogy haza kelljen ugranom.

Amúgy van még 1-2 szoknyám is, csak azokat nem annyira szeretem hordani. Meg van 1-2 szövetnadrágom is, hiszen nem lehet mindenhova farmerben menni, csak azokat szintén nem szeretem, kényelmetlenek. De volt már, hogy azt vettem fel hirtelen baleset miatt.

De egyébként egy nadrágot egy óra alatt kimosok és megszárítok.

A kosz meg... nyilván. Ülök a metrón, értelemszerűen nem steril, írtam is. De ennyi erővel a cipőmet se vehetném fel újra, mert arra aztán végképp minden kerül...

2019. nov. 5. 14:59
 36/38 anonim ***** válasza:
75%

#34, igen, viszont van az embernek immunrendszere, aminek az a feladata, hogy a kisebb-nagyobb dolgokat elhárítsa betegség nélkül. Ennek kb. csecsemő, gyerekkorban kéne kifejlődni normálisan.


Tény és való, hogy vannak láthatatlan dolgok, amik ránk tapadnak, de ez kb. olyan, mintha azt mondtam volna, hogy kék az ég.


Szóval most a baktériumokat és vírusokat előszedni egy nadrágos kérdésnél nem releváns. Azért nem, mert nincs minden sarkon mosdó, vagy nincs mindenkinél folyékony kézfertőtlenítő, és nagyon sokan esznek úgy nap közben, hogy kezet sem mosnak. Vagy nyúlnak a szemükhöz, vagy akármi. Most a nadrágra tapadó bacik meg vírusok és egyéb kórokozók mennyire életszerű azok után, hogy megfogod a burgert, a krumplit, a croissant, a csokit, az akármit, és nyomod magadba?


Nyilván most erre tömegével fogják azt válaszolni, hogy márpedig ők kezetmosnak akkor is ha nem akarnak, és minimum 2 olyan kézfertőtlenítő van náluk, amiket a szülészeten lehet megtalálni, mielőtt belépsz a kórterembe a babához.

2019. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
Utolso, legalabb olvasd el mielott probalsz ilyen nagyon szellemesen oltogatni. Egy darab bacirol vagy virustol nem irtam a valaszomban. Szoba sem merult. A “madarszaros por” miatt irtam, hogy tenyleg nagyon sok KOSZ (nem baci, Nem virus!!!) ratapad az emberre.
2019. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
35%

Aki itt max 2 használat után mosógépbe vágja a farmert annak hogy néz ki? Minden mosás után jelentősen kikopik a színe és a formája is más lesz. Pár havonta bőven elég kimosni ha nem ugyan abba vagy mindig.

Van olyan szagatott farmerem amit közel egy évig nem mostam ki és semmi szagga nemvolt.

Levis elnöke szerintis feleslegesen gyakran mosni a farmert .

2019. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!