Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szerettétek vagy utáltátok...

Ti szerettétek vagy utáltátok a tornadresszt viselni?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért? Ha nem akkor miért?


Csak így spontán eszembe jutottak a régi iskolai idők amikor még kötelező volt a tornadresszt viselni. Én személy szerint csak azt szerettem ami minőségibb fajta volt, nyilván olyan anyagból, a varrása is sokkal jobb volt annak, és a feneke is normálisan volt szabva nem vágott be sehova. Ilyet elég nehezen találtunk emlékszem rá hogy sokat kutattunk a jó dresszek után.



2020. jan. 27. 15:06
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
65%
A lányoknak a tornadressz tizenévesen olyan, mintha a fiúknak szintén egy szál tornadresszben, vagy akár egy fecske alsóban és atlétában kéne tesizniük (futni, ugrani, mászni stb) az épp növekvő/szőrösödő férfiasságukkal az összes osztálytársuk előtt. Szerintem azért közülük is sokan kínosan éreznék így magukat, hiába hordanak esetleg a strandon is fecske fazonú fürdőgatyát.
2020. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
100%
Mai napig használom, tánchoz elengedhetetlen :) én szeretem nagyon, kényelmes, oda igazodik ahova kell :)
2020. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
72%

Osztály szinten utáltuk. Első sorban azért, mert kötelező volt (alsóban), és nem szerettük, hogy a fiúk állandóan ránk figyelnek. Volt egy két lány, akinek nem is volt túl előnyös. Ennek ellenére a dresszel magával nem volt problémám, sőt, tetszett a koncepció. Többször volt, hogy abban mentem vagy jöttem, ha első vagy utolsó óra volt a tesi. Olyan is előfordult, hogy otthon csak úgy felvettem.


Aztán felsőben már nem kellett, így nem is kaptam újat. Ami volt, azt néha a téli időszakban felvettem a póló + naci alá. Arra is emlékszem, hogy egyik évben néhány osztálytársamat elküldték a szertorna diákolimpia helyi elődöntőjére. Ők nagyon tiltakoztak ellene, pedig szép, egységes, hosszúujjú dresszt kaptak, nem olyan béna egyszínűt, mint amit alsóban mindenki hordott.

2020. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
77%
Aláöltözőnek én nagyon sokáig hordtam tornadresszt fiúként, nekem a nővérem adott egyszer egyet, az sima iskolás volt kék színű, hát mit ne mondjak azért elég furcsa volt, hogy tornadressz van rajtam, de végül is nekem nem volt vele gondom pedig én nem vagyok lány. Nyilván egy lánynak más a véleménye, őket is meg lehet érteni.
2020. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
76%

Én ezt nem teljesen értem... Strandon a csajok büszkén hordják a falatnyi kis fürdőruhákat és jól érzik benne magukat. Pedig akkor is ott vannak a mellek és ekkor is van szőrzet. A tornadressz sem takar kevesebbet, de az mégis ciki? Hogy van ez?

Most bizonyára le leszek pontozva. Pedig nincs bennem rossz szándék, csak tényleg nem értem.

2020. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
87%
Igen, utolsó, amikor szabad akaratukból veszik fel. Amikor olyat viselnek ami kényelmes. És általában a "falatnyi kis fürdőruhákat" az idősebbek kezdik hordani, nem a 10-12 évesek akik épp csak elkezdtek változni. Meg nem tudom, az én egyberészes fürdőruháimnak nem volt olyan magas combkivágása, mint a tornadresszeknek.
2020. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
100%
Én szoktam futni tornadresszben! Igaz hogy aláöltözök, de mivel gyorsan elvezeti az izzadságot, ezért kényelmes! Külön tornázok és ott kötelező!
2020. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem mert csinosnak éreztem magam benne és szerettem a friss illatát (nem az izzadtságét!). Nálam is a serdülőkori változás okozott gondot de megoldottam.
2020. okt. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Én még most is szeretem viselni mert kényelmesnek.
2020. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem hordani, ha kint kell tesizni, akkor alá veszek egy harisnyát.
2021. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!