Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szerettétek vagy utáltátok...

Ti szerettétek vagy utáltátok a tornadresszt viselni?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért? Ha nem akkor miért?


Csak így spontán eszembe jutottak a régi iskolai idők amikor még kötelező volt a tornadresszt viselni. Én személy szerint csak azt szerettem ami minőségibb fajta volt, nyilván olyan anyagból, a varrása is sokkal jobb volt annak, és a feneke is normálisan volt szabva nem vágott be sehova. Ilyet elég nehezen találtunk emlékszem rá hogy sokat kutattunk a jó dresszek után.



2020. jan. 27. 15:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem,mert kényelmes volt,viszont korán szőrösödtem és kétoldalt eléggé kilátszott a szőr nekem
2021. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavart hogy bugyis alja volt és mindig bevágott a seggembe, meg utáltam hogy kilóg a bugyi, tangát szintén utáltam. Egy időbe bugyi nélkül viseltem úgy sokkal kényelmesebb volt, viszont utáltam hogy terpesz állásnál, ülésnél sokszor sikerült villantanom mert ezek a gagyi olcsó kínai rövidujjú dresszek nagyon nem méretpontosak, hiába jók hosszra, meg mindenre alul annyira kicsi hogy szinte alig takarta a lényeges részt, egy olcsóbb fürdőruha különbül volt megcsinálva. Persze szívem szerint inkább tornáztam volna abba de az nem volt megengedett.
2021. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"Egy időbe bugyi nélkül viseltem..."

Ezt hogy? Úgy értem a többieknek nem volt furcsa az öltözőben hogy meztelenre vetkőzöl átöltözésnél? Vagy egész nap abban voltál?

2021. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 subrette ***** válasza:
100%
Amikor szertornáztam, a versenydresszt mi is fehérnemű nélkül vettük fel. Pont olyan bélés van benne, mint az úszódresszben. Nem volt furcsa és így nem lógott ki a bugyi széle.
2021. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen bugyi nélkül viseltem. Egyébként nem volt abba semmi hogy teljesen meztelenre vetkőztem. Sokan csinálták mert fehérneműt cseréltek mert nem akartak abba is beleizzadni. Volt rajtam kívül más is aki bugyi nélkül hordta és a melltartóját is lecserélte. Melltartót én is viseltem csak portmelltartót.
2021. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem, és sajnaltam, amikortól már póló és rövidnadrág kellett. A póló mindig felcsúszott talajtornánál
2022. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
84%
Aláöltözőnek nagyon szeretem. F.
2022. márc. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!