Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szerettétek vagy utáltátok...

Ti szerettétek vagy utáltátok a tornadresszt viselni?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért? Ha nem akkor miért?


Csak így spontán eszembe jutottak a régi iskolai idők amikor még kötelező volt a tornadresszt viselni. Én személy szerint csak azt szerettem ami minőségibb fajta volt, nyilván olyan anyagból, a varrása is sokkal jobb volt annak, és a feneke is normálisan volt szabva nem vágott be sehova. Ilyet elég nehezen találtunk emlékszem rá hogy sokat kutattunk a jó dresszek után.



2020. jan. 27. 15:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
54%

Igeennn:) Rendszeresen hordtam iskolában, még közép suliban is, és még most is sokat vagyok ithol abba. Nekem semmi bajom a tornadresszel, nem is értem ezt a sok negatív panaszkodó hozzá szólót.

De amikor olyat olvasok hogy "meztelenül" érzi magát tornadresszben na adtól teljesen ki vagyok akadva, de mikor strandon van akkor persze villog a tenyérnyi bikiniében, akkor persze nem meztelen ugye...

2020. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

#11

Én éppen ezért nem járok bikiniben strandra se. Akkor én érezhetem úgy, ahogy én akarom, vagy továbbra is azt kell gondolnom, amit neked? Elbizonytalanodtam. :C

2020. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon utáltam. Emlékszem, hogy idig kilógott a bugyim, ami nagyon zavart, azis zavart, hogy teljesen rám tapadt, kellemetlen viselet volt.
2020. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
77%

Fhuu gyűlöltem.

Mindig kilógott belőle a bugyim, bevágott.

Plusz amikor elkezdtem szőrösödni ágyéktájon de még nem engedte édesanyám a szőrtelenítést... Fhuuu na az fantasztikus volt...állandóan úgy éreztem elsüllyedek szégyenemben.

2020. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
100%

12:37 (11-es)

Annyira nem kell kiakadnod! A kettőnek semmi köze egymáshoz. Attól, hogy valaki strandon szabad akaratából milyen fürdőruhát visel, annak mi köze van ahhoz, hogy 10-14 éves serdülő lányok hogy érzik attól magukat, hogy rájuk kényszerítenek heti háromszor egy olyan ruhadarabot, amiben mindene átsejlik, ami épp kezd nőni? Miért veszed el tőle a jogot, hogy kellemetlenül érezze benne magát? És honnan tudod, hogy pont ő mit hord a strandon?

Ja és ahogy már egy válaszoló írta, akkor miért nem erőltetik rá a fiúkra is ezt a csodás ruhadarabot, ha ez az egyedüli alkalmas viselet tornára? (Félreértések elkerülése végett: én senkire nem erőltetnék semmit, mindenki abban mozogjon szerintem, amiben kényelmesen érzi magát.)

2020. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
80%
Én fiú vagyok, én régen hordtam tornadresszt aláöltözőnek télen, nekem a barátnőm javasolta mert neki be vált ilyenkor, engem abszolút nem korlátozott a mozgásba sőt sokkal inkább viseltem dresszt mint bármi mást, nem mondom hogy elsőre meg találtuk a rám való méretű dresszt de végül is sikerült. De ugye egy hátránya van ha wc re kell menni akkor sokat kellett vetkőzni. Így már inkább át tértünk a badyra. De van hogy nosztalgiából fel veszem pl ha ki megyek futni egy kört, vagy éppen alváshoz is.
2020. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
71%
Mikor én iskolás voltam ami nem most volt, nem emlékszem hogy a lányok szerették e vagy sem. De azt tudom hogy nekem nagyon tetszettek a lányok amikor tornadresszben tesiztek, szerintem az nagyon szexi!!!
2020. jan. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
52%
Na tessék... Még fiú is van itt aki hord(ott) tornadresszt. Ezen kicsit meg lepődtem de végül is igaza van aláöltözőnek sem rossz a dressz.
2020. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
81%

#18

Gondolom fiúknak nem volt kötelező kamaszként azt (és CSAK azt) viselni frissen növesztett mellekkel és fanszőrzettel mindenki más előtt.

2020. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
77%
A fiúknak ujjatlan, fehér atlétatrikót és rövid tornanadrágot kellett viselni
2020. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!