Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy nem gáz...

Miért van az, hogy nem gáz nőként férfi ruhákat hordani, de gáz férfiként női ruhákat?

Figyelt kérdés

Miért kell genderizálni a ruhadarabokat és miért van az, hogy, ha egy nő férfi részlegen vásárol vagy férfi ruhákat hord az tök jó ,legyen az ő dolga mit hord és ezaz csajszi haj rá:), de ha fordítva teszi egy férfi akkor az már "b*zis", homár. Holott szerintem még mindig nincs semmi köze a szexualitáshoz, a viselkedésnek főleg nem a ruhadarabokhoz.


Egy nő lehet férfias mert az nem baj addig persze amíg nincs 70 centis karja meg bajsza mert utánna már őt is elítélek pedig szerintem azt se kéne, de ha egy férfi kicsit sem felel meg a "férfias" elvárásnak akkor egyből b*zi, meleg, transz? De amúgy az, ha az akkor ne aggódjon, mert ma "már elfogadják". Szerintem ez annyira szánalmas, hogy másokat sértenek ezzel vagy hátráltatnak, hogy kibontakozzanak és úgy éljek az életüket ahogy szeretnék.


Persze most nem arra gondolok, hogy cérna vékony tűsarkúban és feszülős ruhában és csili Vili sminkkel járkáljanak a ferfiak, hanem mondjuk egy egyszerű szoknya vagy egy folt eltüntető smink "az miért probléma"? Vagyis amikor valaki "viccből, fogadásből, színész, meleg" akkor nincs probléma, de heteronak már nem vallhatja magát mert ilyet csinál?


Nem inkább az férfiasabb aki képes ilyet megtenni, hogy nyílt utcára menjen, mert nem kimer állni magáért, mintsem az akinek "minden b*zis"?



2020. aug. 11. 15:07
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
59%

Na, azért kérdeztem, hogy a kis ribizli ellenkező esetben mit szólt volna?

Mert a pitcsák nagyobb arányban túrkálnak a mi részlegünkön.

Amúgy meg ez milyen marhaság ami a próbafülkére ki volt írva? Menjenek már a pi..csába.

2020. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!