Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy nem gáz...

Miért van az, hogy nem gáz nőként férfi ruhákat hordani, de gáz férfiként női ruhákat?

Figyelt kérdés

Miért kell genderizálni a ruhadarabokat és miért van az, hogy, ha egy nő férfi részlegen vásárol vagy férfi ruhákat hord az tök jó ,legyen az ő dolga mit hord és ezaz csajszi haj rá:), de ha fordítva teszi egy férfi akkor az már "b*zis", homár. Holott szerintem még mindig nincs semmi köze a szexualitáshoz, a viselkedésnek főleg nem a ruhadarabokhoz.


Egy nő lehet férfias mert az nem baj addig persze amíg nincs 70 centis karja meg bajsza mert utánna már őt is elítélek pedig szerintem azt se kéne, de ha egy férfi kicsit sem felel meg a "férfias" elvárásnak akkor egyből b*zi, meleg, transz? De amúgy az, ha az akkor ne aggódjon, mert ma "már elfogadják". Szerintem ez annyira szánalmas, hogy másokat sértenek ezzel vagy hátráltatnak, hogy kibontakozzanak és úgy éljek az életüket ahogy szeretnék.


Persze most nem arra gondolok, hogy cérna vékony tűsarkúban és feszülős ruhában és csili Vili sminkkel járkáljanak a ferfiak, hanem mondjuk egy egyszerű szoknya vagy egy folt eltüntető smink "az miért probléma"? Vagyis amikor valaki "viccből, fogadásből, színész, meleg" akkor nincs probléma, de heteronak már nem vallhatja magát mert ilyet csinál?


Nem inkább az férfiasabb aki képes ilyet megtenni, hogy nyílt utcára menjen, mert nem kimer állni magáért, mintsem az akinek "minden b*zis"?



2020. aug. 11. 15:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
78%

Nem a ruha teszi az embert. Ettől függetlenül én vállalom, hogy furcsának tartom, ha egy mondjuk heteró pasin szoknya van, ahogy azt is, ha egy nő pl. úgy néz ki, mint egy pasi.

Nem ítélem el őket, ha saját közegemben vannak, megismerkedünk, tehát nem fogok csak emiatt elfordulni az illetőtől. De nekem ez furcsa, első ránézésre. Ez van..

2020. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Valóban furcsa, de csak mert nem megszokott. A furcsaság ettől még nem rossz :D


A szexualitás nem sok port kavar ebben a dologban. A szélsőséges melegek akik extrémen kiöltöztek teljesen nőiesen valószínűleg csak azért csinálják, mert a társadalomban ezt a szerepet osztották nekik mivoltjuk gyanánt és így akarják elfogadtatni magat. Egyfajta lázadozás, de ha belegondolsz mi köze lehet annak, hogy valaki a saját neméhez vonzódik az ellenkező nem dolgait szeretné? Hát nem sok. Csak mert az ellenkező nem is ahhoz a nemhez vonzódik, mint aki a saját neméhez ezért azonosítsák a homoszexuálisokat az ellenkező neműekkel?


Szerintem egy nőnek is ugyanúgy jó érzés lehet hosszú bő pulcsikat és "férfiasnak vélt" dolgokat hordani, csak mint a heteroszexuális férfiaknak pár "nőiesenek" vélt dolgot. Ettől még a férfi lehet ugyan úgy macsó és hordozhatja a tenyerén a nőt. De persze az se gond, ha a nő teszi ezt a férfival. Egy férfi és egy nő is ember, attól hogy egy bizonyos nembe születtek nem feltétlen akarnak megfelelni az előző kor elvárásainak. Persze a nevelés beletöri az embereket.


Rengeteg embert megbotránkoztat az is ha egy kapcsolatban a nő az erősebb / okosabb / magasabb. És valamiért sose a nőre szégyen ez, hanem a férfire. Pedig nincs a genetikába írva, hogy milyennek kell lenni a férfinek. Az állatvilágban is van ahol a nőstény a "jobb(ilyen tekintetekben". Ők se csinálnak belőle nagy ügyet.


Az első nőre is furcsán néztek amikor nadrágot húzott. Reméljük 20 év múlva már nem lesz furcsa az ilyen. Az több tekintetben is jobbá tenné a világot. Bár ez Magyarországon tovább fog tartani. Főleg, hogy a büszke magyarok most is védelmezik a keresztény Magyarországot.


[link]

2020. aug. 31. 13:07
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés amit nagy jó kerdésekhez fűzött kommentekkel tudnék alátámasztani.

Persze had tegyem hozzá sok választ ami támogadta a fiú kerdezőt a nőies ruha viselete mellett törölték, de a sértőket meghagyták.

A másik kérdésnél ahol a lány akart férfi nadrágot hordani, ott a támogatók maradtak, a sértőeket kiszanálták...

Akkor lássuk a linkeket:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2020. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
94%

Hát na ez az!!

Annyira hihetetlen ez a dolog de még is így van. De szerintem sok válaszadót úgy tudom el képzelni hogy azok 99 százaléka a kis divat majom, aki szintén úgy néznek ki mint a lányok, bokka villantós farmer, tornacipővel, meg a kis bokazoknival. Mert mindegyik így néz ki! És ezek a kis divat majmok magyaráznak! Szánalmasak!!

2020. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

#33-as: Ezt azzal tudnám összehasonlítani, (csak ott a nemek épp fordítva vannak,)

hogy ha egy lány meg egy fiú is lefekszik mindenkivel.

Ezután mások szerint a lány egy rib*nc, a fiú viszont egy félisten.

2020. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Jogos amit mondasz #35-ös, de nem állja meg a helyét. A hülyék körében számít fél istennek az aki mindenkivel össze fekszik, legyen az férfi vagy nő és ezt nem ítélkezésből, de ez nem olyan amin dicsekedni lehet ez személyes ügy. Mintha azzal dicsekednék, hogy nem fürödtem 3 hétig.


Az nem megoldás a problémára, hogy mivel máshol is van probléma akkor kész, done. Ez így helyes?


Szóval csak mert vannak akik nem tudják elfogadni, hogy a nő részéről a kis kaland is csak kaland volt és ezért elhordják mindennek , de mivel a férfiaknál is van ami miatt elhordják a férfiakat mindennek ezért a helyett, hogy eljutnák oda, hogy észre vegyük mi az amit mi generálunk és mi az amit nem ahelyett törődjünk bele. Ez az igazi jó magyar hozzáállás. Minek megszólalni? Minek kiállni a változásért, jó azt ha valakit egy szín miatt vagy egy éjszakai kaland miatt köpnek le az utcán. Nem az én gondom. Ha elütnek valakit én csak tovább megyek, lefotózom, majd biztos lesz valaki aki hívja a mentőket. Majd más megoldja.


Melyik a főben járóbb bűn itelkezni a másik felett és fújjogni, kényszeresen megfelelni vagy ésszerűen gondolkozni és rájönni, hogy nem lesz a másik kevesebb amiért más színű pólója van vagy mert össze feküdt egy csomó férfival és foglalkozni a magunk dolgával, élni rendesen azt az egy életet ami megadatott.


De persze amíg itthon mindenki azt nézi mit csinál a másik, mi van a másikon nem jutunk előrébb csak hátrébb. Hiszen így működik a hierarchia, nem de? Másokat kell létrának használni, hogy feljebb juss.


A pápa is elfogadja a melegeket ennek ellenére vannak jó magyarok akik "mocskos b*zi"-izni elég hangosan tudnak a keresztény Magyarország nevében egy meleg felvonuláson.


Mit kell felvonulni? Miért az utcán kell? Csináljak a négy fal között, nem? Mondanám, hogy adja az élet, hogy ezeknek az embereknek is homoszexuális gyermekük legyen, de nem lenne helyénvaló. Viszont akkor megértenék. Nem tudom mit érezhetnének az ilyen emberek ha az ő orruk alá dörgölnék minden nap, hogy bújjatok el, defektesek vagytok.


És mielőtt bárki mondaná, hogy a melegek... a melegek...

Nem csak róluk van szó úgy mindenről átlagosan. A nőket nem kell lenézni, a nőiesenek vélt dolgokat nem kell a nőknek társítani , a "fa**a gyerekes férfias" viselkedést meg elkell tüntetni egyszer és mindenkorra.

2020. szept. 26. 19:53
 37/41 anonim válasza:
100%

Én is szeretnék női ruhákat viselni, mert szimplán tetszenek.

Egyszer női részlegen nézelődtem, és valaki azt mondta "nem tudtam, hogy ide szatírokat is beengednek" 🥺

2020. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Az a paraszt vajon mit mondott volna a férfi részlegen nézelődő nőnek...?
2020. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
94%
Ez már abszolút felháborító. Hogy kinek mi köze van hozzá, hogy ki mit akar hordani, na meg a cinikus hozzászólások. Bummm...
2020. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
100%

#38: és amúgy ezt még nem is egy férfi mondta, hanem egy tini lány.

Egyébként voltam most ruhaboltokban, és találtam egyet aminek a próbafülkéire az volt kiírva, hogy bárki használhatja nemi identitástól függetlenül. Jó érzés volt ilyet látni :) Felbátorított, hogy szétnézzek a női ruciknál is, bár nem mertem venni semmit.

2020. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!