Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az új "mánia"?

Mi ez az új "mánia"?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyén hangzik a kérdésem, de nap mint nap látom szinte hogy tesznek fel itt tornadresszel kapcsolatos kérdéseket, jaj így meg úgy kötelező meg hol lehet venni és stb... Csak nem értem hogy most mi ez az új mániája az embereknek. Ugye szinte már sehol nem kérik a dresszt a sulikban sokáig volt hogy nem kellett most meg azzal szembesülök hogy újra be akarják vezetni ezt az ocsmány ruha darabot. Ez a ruha köztudott arra hogy egy adott sportághoz illik, pl szertorna vagy aerobic, és nem értem hogy minek akarnak ebbe rendes iskolai tesi órán tesiztetni amikor tudjuk hogy minden lány rémálma ez a ruha darab és kellemetlen helyzetekbe hozza őket, főleg a serdülő lányokra. Unokahúgom is panaszkodik nekem hogy most kezdte el a gimit és cseszteti őket a tanár hogy kell dresszt venniük. Ugyanakkor a másik unokahúgomnak még egyszer sem kellett dresszt vennie sőt nekem se, pedig már 21 éves vagyok. Most én ezt az új fellángolást nem értem, most hogy sztárok is hasonló ruhadarabot húznak magukra mert szerintük ez jó, és most az összes tesitanár be kattant vagy mi? Tudom hogy hülyén hangzik a kérdésem csak már frusztrál ez a kérdés hogy ez miért jó. Bocsi ha hosszú lett.
2011. szept. 7. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk alsóban volt csak, akkor nem volt vele bajom. Mire zavarni kellett volna,
2011. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
(hüly.e a gép)... na szóval, mire zavarni kezdett volna, addigra már nem volt kötelező.
2011. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is csak alsóba volt kötelező. De persze ha 10 1-est kapnék,se venném fel. Engem igazán az aggaszt hogy mikor megjön az ember lányának,akkor is szívjon a tesivel....irtó kellemetlen..
2011. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben/Középsuliban már azt mondanám,hogy perverz állat a tanár ha ilyet kér.Ha nő,akkor meg valami konzervatív,prűd,szemellenzős valaki.Nekem általános iskolában kellett hordanom,1.-4.-ig,5.-től már nem.Gimi óta meg azt veszünk fel,amit akarunk,csak legyen váltóruha meg cipő.Szerintem ez a normális felfogás.
2011. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ívy1 ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok a százból az egy,de engem sosem zavart,még gimiben sem,sőt még most is azt veszek fel ha tornázok vagy aerobikozok. 24 N
2011. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!