Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fáj ez nekik?

Miért fáj ez nekik?

Figyelt kérdés
Feketében járok de ez egyes családtagjaimnak nem tetszik. Mindig azzal jönnek, hogy belesülök...amúgy is nagyon keveset vagyok napon mert utálom. Abba is beleszólnak, hogy nem szeretem a papucsot és így ugye nyáron is tornacipőben járok de úgy néznek rám mintha ez nem lenne tök természetes. Miért nem lehet megérteni, hogy a feketét szeretem, ebben érzem jól magam? Ráadásul azzal is csesztetnek, hogy nem veszek föl szoknyát...komolyan..én jobb szeretem a zenekaros, fekete nem kivágott pólókat. Annyira nem érdekel a dolog csak kíváncsi vagyok, hogy miért van ez. Nem tudják elfogadni, hogy más vagyok mint ők? Ehhez még hozzá tartozik az is, hogy leszólnak mikor megyünk az autóval ők meg bekapcsolnak valami disco zenét én pedig rögtön veszem elő a zenelejátszót.

2013. júl. 6. 15:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
33%
Nekem se tetszenek a fiatal lányok talpig feketében állig beöltözve..bocs.
2013. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
36%

Mert nem nőies, nem a fekete, hanem a zenekaros póló...

Nem azt moondom, hogy kivágott felsőben kell lenni, de szerintem ez az egyen fazonú póló egy nőn nagyon igénytelenül néz ki.


Nem a feketével van bajuk, de nem akarják megmondani, mert nem feketében alig van zenekaros póló, úgy. Gondolják, ha nem feketében vagy az egyenfazonú póló is lecserélődne...


26/n

2013. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
39%
Igaza van az 1-es válaszolónak egy csaj elég h*lyén néz ki talpig feketében főleg nyáron.
2013. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
12-14 évesen dettó ugyanez voltam.19 vagyok és kinőttem belőle,ez fellángolás és ezt meg kellene érteniük.Ne érts félre,a mai napig imádom a rockzenét,de már nyitok a színes ruhák felé is.
2013. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
35%
szerintem marhára lesz*rják, hogy te zenekaros pólókban meg tornacipőben meg feketében mászkálsz, csak meleg van és nem akarnak szagolni. de persze ez a te haatalmas tini lázadó feltűnési viszketegségednek fel sem tűnik. puszika
2013. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Kondor Judit válasza:
100%
Mintha a lányomat látnám ő is így öltözök.Nyáron le nem lehet könyörögni róla a cipőt,még 45fokba se.
2013. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%
Ez a tinikorral jár. :) Majd kinövöd, ezt tudhatnák... :)
2013. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
21%

Nem fáj nekik,senkinek sem fáj,ez tök hülyeség.Egész egyszerűen minden tininek szembe kell néznie azzal,hog az anyja meg az apja nem elégedett vele,vagy pdig beleakarnak ugatni az életébe..enyémek is folyton beszólnak,hogy így úgy amúgy..ezt nem kéne meg azt nem kéne,meg ez nem áll jól,az nem áll jól..néha igazuk van,máskor meg nincs..

Ma azért szóltak be,hogy miért van lent még a laptopom..mondom azért,mert fent az ágyon lesül a videókártyája..a hűtőjéről meg leesik..úgyhogy megszívta anyám meg apám,hogy beleugattak,mert felkellett cipelniük az íróasztalomat..eddig nem voltak rá képesek,igyák a levét.XDDD

Ne legyél csupa feketébe,az olyan,mint ha gyászolnál,hiába zenekaros meg minden.. szerintem,ha nem vagy deszka,akkor nyugodtan kiöltözhetsz szépen.Nem muszáj utcasarkon álló plázacicababának öltözni,análkül is lehetsz szép aztán csókolom..nem kell mindig a fekete,nyakig érő póló..a tornacipő meg tök oké,azt fel kellene tudni fogni,hogy egyesek nem szeretik mutogatni a lábukat,a papucs meg totál kényelmetlen..kijár belőle a láb,a boka nem megtámasztott..stb.


17/L

2013. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó majd 30 év múlva te is beleugatsz a te gyerekeid életébe, és pont ugyanolyan leszel mint anyád. Csak azt hiszitek hogy nem pedig de.


De azért urambocsá egy szülő had mondja már meg a véleményét a gyerekének. Ami sz.arul néz ki egy fiatal lányon az sz.arul néz ki és tökmindegy mennyire rocker meg emos.


Nektek meg nem kéne mindenen felkapni a vizet..minden fos nektek ha rátok néznek az is. Csodálkoztok a nagy érzékeny lelketekkel hogy beszólnak.



Pitiáner dolgok ezek de majd 50 év múlva rájöttök ti is.


ui: egy csaj full feketében igenis igénytelen.

2013. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

[link]


Ő mondjuk egy nagyon gyönyörű nő,full feketében is.Szeretnék úgy kinézni,mint ő. /Nightwis volt énekesnője./

2013. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!