Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fáj ez nekik?

Miért fáj ez nekik?

Figyelt kérdés
Feketében járok de ez egyes családtagjaimnak nem tetszik. Mindig azzal jönnek, hogy belesülök...amúgy is nagyon keveset vagyok napon mert utálom. Abba is beleszólnak, hogy nem szeretem a papucsot és így ugye nyáron is tornacipőben járok de úgy néznek rám mintha ez nem lenne tök természetes. Miért nem lehet megérteni, hogy a feketét szeretem, ebben érzem jól magam? Ráadásul azzal is csesztetnek, hogy nem veszek föl szoknyát...komolyan..én jobb szeretem a zenekaros, fekete nem kivágott pólókat. Annyira nem érdekel a dolog csak kíváncsi vagyok, hogy miért van ez. Nem tudják elfogadni, hogy más vagyok mint ők? Ehhez még hozzá tartozik az is, hogy leszólnak mikor megyünk az autóval ők meg bekapcsolnak valami disco zenét én pedig rögtön veszem elő a zenelejátszót.

2013. júl. 6. 15:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

Legyen akkor igazad. Szét..sz az ideg mert egy számomra full ismeretlen tininek az a legnagyobb gondja hogy feketében jár és a szüleinek nem tetszik.


Majd felnőttök ti is.

2013. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
46%
Inkább örülni kellene, ha valakinek ez a legnagyobb gondja! Hál' istennek nem rákos beteg, és nem a házuk égett le.
2013. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
79%
Most nem azért mondom, de itt sokan írták, hogy 12-14 éves korukban ők is így jártak, de kinőtték...meg hogy majd te is kifogod. Nos, én 15 éve csak feketében járok és bizony már asszony vagyok. Egyszerűen ezt szeretem, ez tetszik és kész. Amúgy én azt mondom, ne törődj te senkivel és semmivel! Ha neked jó, akkor járj feketében. ;) 29/nő
2013. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Hát igazán köszönöm szépen, hogy igénytelen vagyok. Az eszetekbe sem jut, hogy esetleg egy lány/nő azért jár feketében mert gyászol? Én is gyászoltam édesapámat. Innen ragadt rám a fekete, rájöttem, hogy szeretem. A rockzenét is a halála után kedveltem meg. De...köszönöm szépen igénytelen vagyok. Ami pedig az izzadást illeti: Exodor-t használok és csodát tesz....nem izzadsz tőle egyáltalán, nincs kellemetlen szag. Parfümöt is használok, fürdök rendesen, hajat is mosok de igen igénytelen vagyok.....gratulálok emberek.
2013. júl. 6. 17:56
 25/40 anonim ***** válasza:
48%
Divatrocker.
2013. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Elnézést de miért lennék divatrocker? Mert szeretem a rockzenét?
2013. júl. 6. 18:38
 27/40 anonim ***** válasza:
73%

Egyből bedugod a füled ha más szól, tipikus tini viselkedés... tornacipő.


Egyértelmű divatrockerség.

2013. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
69%
azért mert nem egészséges hogy nem nyitsz más felé, nem fejlődsz, nem változol. én is voltam ilyen, és hála istennek megváltoztam, ezerszer csinosabbnak meg nőiesebbnek érzem magam azóta hogy felhagytam ezzel a dologgal. azzal kénytelen vagy megbarátkozni hogy akármit csinálsz, a családod félteni fog, főleg ha ilyen vagy. ezzel a stílussal egy rakat negatív sztereotípia jár, és ha flegma is vagy hozzá meg sértődékeny, akkor nem fognak szeretni az emberek. remélem, kinövöd.
2013. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is voltak ilyen pólóim tinikoromban. Azóta megváltozott a stílusom, nőiesebben öltözködöm (nem mások miatt, magam miatt). Csak a kapott gúnyolódások emléke, az maradt meg, a sok bántás, ami néha még most is itt cseng a fülemben. :( Pedig azt hiszem, ezek nélkül is rendben lecsengett volna az a korszak, csak egy kicsit kevésbé meggyötört lélekkel. Kérdező, ne várj SEMMIT az emberektől, csakis arra törekedj, hogy TE LEGYÉL JÓ! Ne haragudj, csak ennyit tudok tanácsolni.
2013. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is! Meg volt is...13 éves koromtól (már 18 is elmúltam)...

Miután nem hitték el, hogy nekem így jó, mondtam, hogy ha ez nem én vagyok, úgyis kinövöm, a kamaszkor a lázongás, örüljenek hogy nem állítok haza tetkóval...így elfogadták...megnyugodtak, hogy majd kinövöm...

Hát...nem nőttem ki...de most meg már felnőtt nő vagyok, és ne szóljanak bele...és érdekes módon a zenei ízlésemet is majd kinövöm, és a betkósokat is majd kinövöm, és valamiért még mindig az egyik legcsodásabb cipőm a bakancskám (vagyis bakancskáim, csak az egyiket nagyon megviselték az évek, és szegénykém már minden csak nem gyönyörű...de az volt :D)


Egyébként szabad meg tudnom a korodat? (ha nem akarod megosztani mindenkivel, privibe is jöhet, kíváncsi vagyok)


Egyébként elvileg kamaszkorában az ember védelemnek tartja a fekete cuccokat, ha gondolod mondhatod ezt is nekik...vagy mutass erről cikket...tele van az internet ilyenekkel...:)

2013. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!