Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fáj ez nekik?

Miért fáj ez nekik?

Figyelt kérdés
Feketében járok de ez egyes családtagjaimnak nem tetszik. Mindig azzal jönnek, hogy belesülök...amúgy is nagyon keveset vagyok napon mert utálom. Abba is beleszólnak, hogy nem szeretem a papucsot és így ugye nyáron is tornacipőben járok de úgy néznek rám mintha ez nem lenne tök természetes. Miért nem lehet megérteni, hogy a feketét szeretem, ebben érzem jól magam? Ráadásul azzal is csesztetnek, hogy nem veszek föl szoknyát...komolyan..én jobb szeretem a zenekaros, fekete nem kivágott pólókat. Annyira nem érdekel a dolog csak kíváncsi vagyok, hogy miért van ez. Nem tudják elfogadni, hogy más vagyok mint ők? Ehhez még hozzá tartozik az is, hogy leszólnak mikor megyünk az autóval ők meg bekapcsolnak valami disco zenét én pedig rögtön veszem elő a zenelejátszót.

2013. júl. 6. 15:41
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Én nem leszek olyan,mint anyám,és elismertem h sok mindenen kiakadunk,amin nem kéne,dehát ugye az intelligenciád már nem ér ennyire el,de hagyjuk(az egyik kommentelőnek,asszem annak a fura nevűnek).

Ha már itt tartunk,hogy ki milyen szeretne lenni,akkor én ilyen:

[link]


Dehát ugye ez nem lehetséges.:) Mindenesetre nekem ő a szép.De ez tök szubjektív,nem igaz?:D

2013. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Járjatok pirosba. A forradalom és a lázongás jelképe.


Intelligenciát inkább hagyjuk...

2013. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
55%

Norad...attól hogy neked nem tetszik, nem értesz vele egyet még nem lesz hülye...

Én vagyok a másik "fekete", és az intelligenciámat csak azzal hazudtolom meg, hogy válaszolok arra, amit írsz...


És neked miért fáj, hogy valaki, akihez semmi közöd mit csinál/mit hord? Mert a kérdező szüleire inkább tartozik...


Egyébként kedves kérdező én kis korom óta zenével a fülemben utazok, hogy ne halljam amit ők hallgatnak...bár nekem apa ősrocker, anyám iszonyodik csak az ilyesmiktől...:/

Meg hát...a régi lázadók nem olyanok, mint a maiak, szóval azért hallgatom én is néha, hogy mi hogy volt, és ez már nem olyan...Egyre gyakrabban...

2013. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

S ki írta hogy hülye? Senki sztem...


Ha ti nem tudjátok értelmezni a szöveget akkor kár is belefogni...

2013. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
90%

ui: nekem csak olyan szinten van közöm ehhez, hogy itt teszi fel a kérdését és válaszolok rá. Ez az oldal sajnos nem olyan, hogy az általam pozitívnak tartott dolgokat kiszűri és beteszi. Aki itt kérdést tesz fel az számíthat arra hogy neki nem tetsző válaszokat ad. Nekem ennyi közöm az egészhez, pont ugyanannyi mint neked vagy bárki másnak. Ha nem akarja idegenek sületlenségét olvasni akkor ne írjon ki kérdést hanem járjon feketébe.


Hogy miért zavarja a környezetében élőket ez? Valószínű elmondták neki, lehet hogy édesanyját az apuka halálára emlékezteti folyton a fekete....de itt a lényeg hogy szegény le van szólva.


Egy fiatal lány az fiatal lány aki korának megfelelően sokkal jobban mutat színesben mint feketében SZERINTEM.


Egy választ kapott és kész. És akkor jöttök mindenféle intelligenciával, meg mi közöd hozzá, meg hasonlók..És neked mi a közöd hozzá? Ja hogy pozitív választ adtál. Értem.


Nem vagyunk egyformák és nem gondoljunk egyformán a dolgokat. Ennyi.


Nektek nem kéne mindenen megsértődni.

2013. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Igen, csak az van, hogy a kérdés nem az volt, hogy kinek nem tetszik a fekete ruha. A másik meg, hogy nem indulatos meg ironikus válaszokat kell adni. Ha most kapásból rávágnád, hogy te nem voltál indulatos meg ironikus, akkor olvasd előbb vissza a kommentjeidet.
2013. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Indulatos és ironikus vagyok.


És pont.

2013. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Gratula... :/
2013. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

na, hogyhogy nem örülsz hogy azt hallottad amit akartál? Minimum egy ujjongás kijárt volna...

Na elköszöntem

2013. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Szervusz. Ujjongok! XD
2013. júl. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!