Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fáj ez nekik?

Miért fáj ez nekik?

Figyelt kérdés
Feketében járok de ez egyes családtagjaimnak nem tetszik. Mindig azzal jönnek, hogy belesülök...amúgy is nagyon keveset vagyok napon mert utálom. Abba is beleszólnak, hogy nem szeretem a papucsot és így ugye nyáron is tornacipőben járok de úgy néznek rám mintha ez nem lenne tök természetes. Miért nem lehet megérteni, hogy a feketét szeretem, ebben érzem jól magam? Ráadásul azzal is csesztetnek, hogy nem veszek föl szoknyát...komolyan..én jobb szeretem a zenekaros, fekete nem kivágott pólókat. Annyira nem érdekel a dolog csak kíváncsi vagyok, hogy miért van ez. Nem tudják elfogadni, hogy más vagyok mint ők? Ehhez még hozzá tartozik az is, hogy leszólnak mikor megyünk az autóval ők meg bekapcsolnak valami disco zenét én pedig rögtön veszem elő a zenelejátszót.

2013. júl. 6. 15:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
13%

pfff....

ez gyönyörű? Sötétben mint Hulk Hogan...hagyjuk már.

2013. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
69%
Norad, elég nagy önzés részedről, hogy elvárod, hogy az emberek az utcán neked tetsző ruhában járjanak, nem gondolod? A te ízlésed semmi több, csak szubjektív vélemény, ezért nem ártana szerényebbnek lenned. Van, aki meg a rózsaszíntől okádik. Mellesleg az igénytelenség az az lenne, ha pl büdös, szakadt, piszkos ruhában járna! Nem a ruhája színére utal. :D Attól, hogy valami nekünk nem tetszik, még nem kell leszólni. Aki meg a ruha alatt van: emberi lény! (Ugye, nem mellékes ez sem. Lényegesen fontosabb, mint a ruha színe.) És még egy: a tinikorhoz hozzátartozik a lázadás is. Ha ezt a gyerekben elfojtják, akkor nehezen lesz belőle normális felnőtt! Ha egy tini teljesen "normálisan" viselkedik és öltözködik, akkor van csak igazán baj, akkor lehet aggódni. :)
2013. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
34%

Hol írtam én hogy nekem tetsző ruhában járjanak az emberek? Melyik sor az?


Annyit írtam hogy nekem nem tetszik és kész. Aztán hogy mibe vonul hidegen hagy.


Azt mondta a kérdező hogy nem tetszik a családtagjainak. Meg amúgy sok embernek se, akkor már nehogy bennünk legyen a hiba.


A tinikor előtt meg azért ne boruljunk már le....kérem tisztelettel.


Járjon feketében ha akar de tény hogy hülyén áll egy szép fiatal lányon. Ha te ebben kifogást találsz hajrá.

2013. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
57%

"ez gyönyörű? Sötétben mint Hulk Hogan...hagyjuk már."


Na, látod, mindenkinek más tetszik, kinek a pap, kinek a papné. Minek ilyen negatívnak, meg mérgelődőnek lenni?? :)

2013. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagyok negatív sem mérgelődő.


Nem tetszik az a nő és kész. Ennyi.

2013. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
54%

Én is ilyen tini voltam. Majd kinövöd, addig hallgathatod az értetlenkedést.


Mondjuk a fekete ruhadarabokat a mai napig imádom, a nyitott cipőket, szandálokat nem szeretem. Ez van. De soha nem értettem, hogy valakit miért idegesít mások öltözködése, ha nem családtag...

2013. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
75%
Persze, nem várod el, hogy más ruhában járjon, de ha feketében van, leszólod. Ez szinte ugyanaz. És nem igaz, hogy hidegen hagy, mert itt mérgelődsz. :) És milyen hibáról beszélsz? Ízlés kérdésében nincs olyan, hogy hiba, mert szubjektív. (Hacsak nem valami műalkotásról beszélünk, bár ez is kérdéses.) A tinikor előtt pedig nem leborulni kell, hanem elfogadni, mint az egyéb kritikus korszakokat is a gyerek életében, pl dackorszak. Persze, hogy nehéz ilyenkor a gyerekkel, de tényleg nagy károkat lehet benne okozni, ha nem megfelelően reagáljuk le a dolgaikat. Nem azt mondom, hogy hímes tojáként kell kezelni őket, csak odafigyelni. Pl az öltözködés szerintem nem egy olyan egetrengető dolog. Ha pl drogozna, vagy tiszteletlenül viselkedne, na, akkor már jogos lenne a gyeplő rövidebbre húzása. Csak lényeg szerintem, hogy semmi se indulatból történjen.
2013. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
79%
Én is ilyen voltam. Nyáron is hosszú gatya, tornacipő. Mondták, hogy majd kinövöm, mindig úgy gondoltam, hogy persze, csak mondják. De tényleg kinőttem, most már elég gáznak érzem az akkori önmagam. Te is ki fogod nőni. Most sem vagyok a szoknyás-magas sarkús típus, de azért nőiesebben öltözködöm. 22L
2013. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
36%

"pfff....

ez gyönyörű? Sötétben mint Hulk Hogan...hagyjuk már."


Nem, te tényleg nem mérgelődsz. :))) Teljesen higgadt és tárgyilagos vagy! :))

2013. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
73%

Igénytelen egy nő feketében? :O

Én imádom, ha egy nő fekete ruhát hord.

2013. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!