Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek rockernek vagy...

Szerintetek rockernek vagy Discosnak jobb lenni? Irjátok le fiu vagy lány és kort is. Rockernek miért jo lenni? Jó dolog feketében járni csúnyának, büdösnek lenni meg sose bulizni csak koncerteken ricsajt halgatni meg rázni?

Figyelt kérdés
Ezeket ne sértésnek vegyék a rockerek de ha jol belegondoltok gyereknek még jo rockernek lenni meg felnőtt,öregembernek de kamasz korban meg 20as éveinkbe nehogymár kimaradjunk a nightclubbokbol a szép lányokbol(mert rocker lányok elég csúnyák) meg 1 igazi buli discoban van.Melyik lánynak kéne egy rocker?Ne jöjjetek nekem Elvissel nézzétek már meg mai rockereket városba csóriznak pénzt isznak büdösek azok a hajak fujj lányok és fiuk is csunyák
2009. dec. 16. 13:13
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/177 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg vagy hibbanva te csíra:D

Mi a bajod végülis?

Mert csak pattogsz itt,de semmi elfogadhatót nem írsz:S

Inkább evakuáld magad el,mert pl egy rocker nem bu.isköves fülbevalót hord,és nem néz ki ugy ,mint akinek már volt s.ggbekuki:D

A szőrmáskabát meg önmagában nagyon gázzz...jah...a diszkóscsajokról nem is beszélve:D

2009. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/177 anonim ***** válasza:
95%
Akkor most elmondom neked, hogy ezerszer inkább választanék egy rockert, mert ők nem külsőre ítélnek meg, ellenben veletek. Örömmel osztom meg kis történetemet, mely a metrón játszódik, és egy ilyen, hozzád hasonló csírának akkora pofája volt, hogy nem bírtam megállni, hogy leb*zizzam. Még a fajtársai is kiröhögték, ennyit a ti összetartásotokról... Meg hát ahelyett, hogy itt ítélkezel mindenki felett inkább magyarórára kéne bejárni, és felszedni valamit. Szánalmasak vagytok amúgy a pucc-csordáddal együtt, nem vagytok ti sem többek. Amúgy örömmel világosítalak fel, hogy akikről te beszélsz, azokat punk-oknak hívják, tudod, a fiatalkorú kéregetők. Bár így ez sem igaz, pont tegnap kért tőlem két diszkópatkány pénzt a Blahán...
2009. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/177 anonim ***** válasza:
92%

Igen...IMÁDLAK utolsó hozzászóló!!

Szívemből szóltál:)

2009. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/177 anonim ***** válasza:
91%

10.48-asnak

Én is téged :)

2009. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/177 anonim ***** válasza:
89%
Akkor jó:)
2010. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/177 anonim ***** válasza:
68%

[link]


ha pl szted ez a csaj csúnya te elég nagy kretén lehetsz..

2010. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/177 anonim ***** válasza:
73%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ezek közül melyik nem tetszik?

2010. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/177 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, a 2009-12-26 11:57-es hozzászólásodra válaszolnék:

Írtam egy szóval is, hogy úgy öltözök, mint az a csaj? Nem nagyon. Tényleg be kéne ülnöd plusz magyar órákra. Mondom a fejem olyan, nem az öltözetem, stílusom.

Elég hülye vagy, pattogsz össze vissza, és még csak értelmesen sem írsz. Egy nyálas, beképzelt kicsi p.csapattanás lehetsz..

2010. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/177 anonim ***** válasza:
91%
+ szerintem homok szegény. igazán mutathatna egy csajt (diszkós p.csát), aki tetszik neki, és akkor talán nem zuhanna magába ennek a lehetőségnek a várható bekövetkezésétől. lehet meleg leszel, kiscsávó.
2010. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/177 anonim ***** válasza:
91%

"LoL és még le mered irni h b*zi az hogy fülbevalot hordunk mikor csak 1et és nem 88at mint ti g*ccci áhh kinyúlok akinek van 100 fülbevalo meg 15 pircing a p*fájába és kijelenti h akinek van 1 a fülébe az már b*zi" -----> hát nem tudom, de ha egymás mellé rakunk egy discost egyetlen köves fülbevalóval, meg egy rockert több (nem köves) fülbevalóval, akkor akárhogy nézem, mindig a rocker néz ki férfinak, nyuszika...


"hát gratulálok neked amit irtál semmi nemigaz belöle föleg nem a rozsaszin polo..jah és ha hordanak páran akkor mivan??inkább lányok hrodják mert a rózsaszin nőies" ---> most hiába írom, hogy rockercsávón sose látsz rózsaszín pólót csak diszkóson, nem tudod leszűrni a tanulságot, mert buta vagy. :D

2010. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!