Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek rockernek vagy...

Szerintetek rockernek vagy Discosnak jobb lenni? Irjátok le fiu vagy lány és kort is. Rockernek miért jo lenni? Jó dolog feketében járni csúnyának, büdösnek lenni meg sose bulizni csak koncerteken ricsajt halgatni meg rázni?

Figyelt kérdés
Ezeket ne sértésnek vegyék a rockerek de ha jol belegondoltok gyereknek még jo rockernek lenni meg felnőtt,öregembernek de kamasz korban meg 20as éveinkbe nehogymár kimaradjunk a nightclubbokbol a szép lányokbol(mert rocker lányok elég csúnyák) meg 1 igazi buli discoban van.Melyik lánynak kéne egy rocker?Ne jöjjetek nekem Elvissel nézzétek már meg mai rockereket városba csóriznak pénzt isznak büdösek azok a hajak fujj lányok és fiuk is csunyák
2009. dec. 16. 13:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/177 A kérdező kommentje:
Lol utolso 5 oldalt ez a 4 szerencsétlen rusnya írta xD
2010. jan. 5. 18:26
 72/177 anonim ***** válasza:
92%

Én többek között az a szót nem ismerem,hogy "LOL"!

Miez?

És nehogymár egy tizenxéves takonyláda mondja már meg,hogy ki a szép,meg kia csúnya:)

És ,ha nemis vagyok egy szépség,amihez közöd nincs,legalább az én IQ-mat lehet mérni kispajtás!

2010. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/177 anonim ***** válasza:
92%
Semmi reagálás a képet-rólad dologról?:) Hm, furcsa. ;) Kiderül itt, hogy bagoly mondja verébnek, és a többi... :)
2010. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/177 A kérdező kommentje:
te vagy engem nézel hülyének vagy te vagy nagyon az xD dikk még pont ide fogok feltolni magarol képet a sok köcs*gnek
2010. jan. 6. 19:39
 75/177 A kérdező kommentje:
küldjetek már 1 képet a legszebb rocker lányotokrol kiváncsi vagyok
2010. jan. 6. 19:51
 76/177 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ne ide, jobb eshetőség a napiszar :D
2010. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/177 anonim ***** válasza:
92%

Kispattanás, csak te vagy itt nagyon hülye. Képet kérsz mindenkiről, elmondod rendkívül kultúráltan a véleményed, erre magadról már nem mersz felrakni egyet sem, ebből csak egyetlen dologra lehet következtetni: csúnya vagy, itt nethuszárkodsz, de az életben meg csak egy 50 kilos etióp hurkapálca vagy.:D

Cigány vagy, hogy dikk-elsz?

2010. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/177 anonim ***** válasza:
92%
És egy lány nem az öltözködésétől meg a zenei ízlésétől lesz szép vagy csúnya... Ilyen szinten sem megy a gondolkodás? Te miféle vagy? Csak nem egy önmagát túl nagyra tartó, buszmegállóban álldogáló parasztcsorda tagja, akire mindenki úgy néz, hogy örül, hogy ő nem ilyen?
2010. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/177 A kérdező kommentje:

utolso elötti válaszolo nem krétem senkiröl csak 1 jo rockeröl de az nehéz lenne utolso válaszolo dehogynem befolyásolja a zene az nem de nemarrol van szó hanem amit képeket beküldtetek undorítóak a lányok szval láccik h rockerek és amugy meg nem vagyok 50 kilo mert képzeld discosok szoli mellet járnak edőterembe mivel figyelnek külsejükre gyúrnak sokat és 1 rockernek nincs ojan teste mint nekem dagatt disznók vagytok vagy alkoholista etiópok

bakkancs emel 5 centit magasságon xD

2010. jan. 8. 16:51
 80/177 anonim ***** válasza:
94%

Hát,Drága elárulom neked,hogy az,amit ti "edőteremnek" hívtok,az nem más,mint felesleges pénzkidobás,ugyanis,ha a fajtádnak lenne rá indittatása,akkor inkább dolgozni járna el,és akkor nem kellene ilyen úton építeni az "izmot"...

Másrészt,nemtudom miért,de érdekes módon még egy rockert nem láttam,aki ne tudta volna megvédeni magát(igen,megvédeni...mert mi nem vagyuk akkora paréjok,hogy ok nélkül kezdjük a vitát!!!)

Na,Kistürhő,ugyhogy be kéne fejezni ezt az oltogatást,mivel értelme nincs,mert el lehet erről vitatkozni órákig,hetekig,sőt évekig!

Amugy,csak merő jószándékból jegyezném meg neked:

1.:Járni kellene ISKOLÁBA drága szívem,mert a helyesírásod alapján egy túlkoros,legalább 3 szor bukott 8.os lehetsz...tehát járd ki szépen a sulit,és utána makogjál be a nagyoknak!

2.:El kéne kezdened gyakorolni az önkritikát,valamint az önkontrollt! Tudod az első arra jó,hogy tisztába gyere a saját gyengéiddel(utalva itt főleg az agyi kapacitásodra)és csak aztán kezdd el a másikat,cse.zegetni!A második az önkontroll,az ,tudod arra jó,hogy a pici,hangyaf.asznyi agyad be tudja fogadni azt az ingert,hogy baromállat vagy,a hülye kérdéseddel együtt,és ezen ne buzduljon fel olyan mértékben,hogy rángógörcsöt kapjál,és hülyeségeket írjál ide!

3.:Tudod,a mi zenénk tartalmaz szöveget is,és ezáltal élvezhető,mert tanít valamire,érzéseket,gondolatokat közvetít!(mellékesen jegyzem meg,hogy az énfajtám(rocker)ismeri a fülhallgatót és a buszon nem megy más emberek agyára a zenéjével(ti esetetekben zajként ismered).Én még egyetlen rockert nem hallottam,aki hangosan hallgatta a zenét buszon,vagy olyan helyen ,ahol nem illik!Ebből volt már konfliktusom,mert én is hallottam azt a zenét,amihez épp nem volt hangulatom a buszon!

4.:Légyszives,ne beszélj rólunk úgy,ahogy nem érdemeljük meg!Igaz,énis most és előzőleg is csúnya szavakkal illettem a te kasztodat(értelmező sztr.-k-betű),de lásd be,hogy én reális dolgokat írtam!

Végül pedig,szerintem már elég "öreg" vagyok ahhoz,hogy egy kis takony beugasson!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!