Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért viselnek egyre többen...

Miért viselnek egyre többen drága ruhákat?

Figyelt kérdés
Egyre több embert (főként fiúkat-férfiakat) látni drága, márkás ruhákban, cipőkben. Régebben szerintem ez nem annyira volt jellemző (vagy csak nekem nem tűnt fel?), de most rengeteg embert látni igen drága ruhákban, 20-30.000-es ralph lauren, hugo boss pólókban, 30-40.000-es lacoste cipőkben, 30.000-es tommy hilfiger, replay rövidnadrágokban. És akkor még nem is beszéltünk a 40-50.000-es napszemüvegekről, a többszázezres iphone telefonokról. Egy egyszerű nyári szett (cipő, póló, rövidnadrág) is simán üti a 100e Ft-ot

2015. aug. 6. 07:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 A kérdező kommentje:
38: Na, most akkor úgy jársz a Gucciba, mint más a H&M-be, vagy nem?? Döntsd már el!!:))
2015. aug. 9. 07:54
 42/81 A kérdező kommentje:

40: Hát gondolhatod, hogy mennyire érdekel, hogy egy arc és név nélküli fórumon bárki elhisz-e valamit, vagy nem.

Egyébként a nevezett illető soha nem jár öltönyben, nem ócska, de teljesen hétköznapi ruhákban jár. Mustang farmer, GAS kabát, Geox cipő, stb.... (még csak Ralph Lauren, Hilfiger, Hugo Boss, Lacoste, stb cuccai sincsenek)


Egyébként meg, ha te nem vagy milliárdos és mégis a Gucciban szórod a pénzed, akkor viszont azt kell mondjam, te nem a lehetőségeid szerint költekezel. Magyarul az igényeid nincsenek összhangban a valós vagyoni helyzeteddel.


És pont erről szólt a kérdésem, köszönöm végülis a választ.

2015. aug. 9. 08:02
 43/81 anonim ***** válasza:
37%

Ne te döntsd már el! :D Ha van lakásom, autóm, benzin bele, rezsi kifizetve, naponta étterem, megtakarítás, akkor miről beszélünk? Bármikor kiugothatok külföldre vásárolni, vagy csak pihenni egy hétvégét, mert éppen ahhoz van kedvem


Miért, akkor más naponta jár a H&M-be? Mi a francnak annyi cucc? Szerinted az normális? Akkor a te értékrendeddel van a baj, nem az enyémmel! :D


Neked van némi problémád a számokkal, azt látom! Nem tudom miért akarsz kioktatni egy olyan embert, aki úgy él, ahogy te nem. Honnan tudnád milyen az, amit még sosem tapasztaltál? Itt be is fejezném a beszélgetést. Én sem mondok véleményt olyan dologról, amiről fogalmam sincs! Te ezt teszed, ebből leszűröm a butaságot. Ennyi. Neked pedig közöd nincs a gazdagok világához, a top100-as "ismerősödhöz" se. Ha lenne, nem írnál ilyen borzalmas hülyeségeket!

2015. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 A kérdező kommentje:
Van egy mondás, bár valószínűleg nem ismered. Én a magam részéről ezzel zárom le a témát. Szerintem rólad szól: " A buta azzal is dicsekszik, amilye nincs, az okos meg azzal sem, amilye van"
2015. aug. 9. 16:20
 45/81 anonim ***** válasza:
22%
Gondolj amit akarsz, nekem attól nem lesz rosszabb! :D Az irigység nagy úr kis hazánkban... ;)
2015. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, áruld már el, hogy ki dicsekszik itt? Tényeket közöl mindenki.
2015. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező! Számoljunk egy kicsit. Azt mondod, hogy 40 ezer ft sok egy cipőre, mikor a 10 ezres is jó. Na most ha valaki keres 150-et (kb átlag) akkor vesz 10-ért cipőt (ez egy átlagos ár). Viszont ha keres 600-at, ami soknak tűnik de sokan keresnek ennyit (IT, managerek, középvállalkozók, mérnökök, ügyvédek stb) akkor ők négyszer annyit keresnek mint az átlag szóval nekik a 40 ezres cipő lesz átlagos. Ahhoz pedig ne haragudj de amíg valaki tisztességesen keresi a pénzét, esetleg a szülei addig semmi közöd ahhoz, hogy mire és mennyit költ (ha van megtakarítása ha nincs). De tudod mit akkor sincs hozzá semmi közöd ha nem tisztességesen kereste meg. Ami szerinted rongyrázás az másnak lehet, hogy átlagos. Az meg, hogy a milliárdos ismerősöd milyen ruhát hord az nem határoz meg semmit egyrészt mert rajta kívül van még 99 ember azon a listán, másrészt pedig lehet, hogy neki nem ez fontos. Lehet, hogy külföldön tucatszámra van nyaralója, vagy a garázsa tele van olyan autókról amilyenekről soha nem is hallottál, de az is lehet, hogy teljesen hétköznapi. Ez mindenkinél más. Attól nem lesz valaki buta, hogy olyan dolgot vesz ami számodra felesleges. Ne kutass mások pénztárcájába!
2015. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó jól mondja.

Nekünk ez az érték legjobb ruhák,legkomolyabb verda.

Nekem ez,neked kérdező más.

Én például megőrülnék ha ott visitana a pulya mellettem,te nem áldozol ruhákra,te ilyen vagy.

Én megőrülnék ha a ruháim nem lennének fullosak,ezzel vagyok én teljes.

Sokat dolgoztam én ezért(IT-s vagyok),sok kollégám ahogy felöltözik spec nekik ez belefér én kb. kondizni nem megyek le olyan ruhákba mert iszonyat gáz,de ők tudják,nekem kell a komoly ruci,mert nekem ez az értékrend.

Tényleg ne turkálj más zsebében.

Ami jó érzést okoz azt csináld nekem a ruhák,kocsi,és minden héten más lány.

Neked más,a 3.-nak is más.

És ez így van jól.

2015. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
51%

Most én is az 58-as mellé állok.

Nem tudtam, hogy 120 ezerért már van gucci cipő. Ha többet keresnék valószínűleg én is megvenném.

Meg tényleg felesleges azt nézni, hogy kinek milyen ruhája van, hiszen aki a ruhákat szereti, az arra költ; aki a bicikliket, annak több száz ezres biciklije(i) állnak a pincében; aki meg imád túrázni, sziklát mászni az meglátogat mindenféle országot.


Mindenki arra költ, amire szeret. Az meg hogy mennyi tartaléka marad, nem a mi dolgunk bírálni.

2015. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 A kérdező kommentje:

48%-os, csak sajnálni tudlak. Nagyon üres életed lehet (és még mennyire üres életed lesz majd pár év múlva), ha neked az legfontosabb, hogy drága ruhákban járj.

Majd, ha egyszer gyereked lesz, talán átértékeled.

2015. aug. 10. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!