Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért viselnek egyre többen...

Miért viselnek egyre többen drága ruhákat?

Figyelt kérdés
Egyre több embert (főként fiúkat-férfiakat) látni drága, márkás ruhákban, cipőkben. Régebben szerintem ez nem annyira volt jellemző (vagy csak nekem nem tűnt fel?), de most rengeteg embert látni igen drága ruhákban, 20-30.000-es ralph lauren, hugo boss pólókban, 30-40.000-es lacoste cipőkben, 30.000-es tommy hilfiger, replay rövidnadrágokban. És akkor még nem is beszéltünk a 40-50.000-es napszemüvegekről, a többszázezres iphone telefonokról. Egy egyszerű nyári szett (cipő, póló, rövidnadrág) is simán üti a 100e Ft-ot

2015. aug. 6. 07:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező!

24 éves nő vagyok, házzal, kocsival, némi megtakarítással. A szüleim tehetős emberek, nálunk a minőség elsődleges. Nem a márka miatt veszek meg valamit, hanem a minőség miatt. A munkám megköveteli az elegáns és kifogástalan öltözködési, úgyhogy eleve nem lehetek tróger. Régebben is minőséges ruháim voltak, kicsiként anyukám vette őket, később pedig már én magamnak. 16 éves korom óta a szüleim nem vásároltak nekem ruhát. Van sok tehetős és felső középosztálybeli ember ebben az országban, akik megtudnak venni ilyen ruhákat. :) Konkrétan a Hugo Bossban azt szeretem, hogy semmi márkajel nincs rajta, a RL is csak kicsi. De persze vannak sokan, akik felvágnak a semmivel.

2015. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
40%
Kedves kérdező! Igen! Van egy nagy lakásom, van autóm (szalonból, fullos, nem suzuki kategória), és megtakarításom is van! És nem a szüleim pénzén élek, sőt, én segítek nekik! Szóval igen, megtehetem, hogy bőven költsék öltözködésre. Ennem is van mit, bár főzni nem mindig van időm, így étterembe járok nagyrészt.
2015. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
50%
Egy kimaradt. Nyaralóm nincs, nem is akarok, sokkal jobban szeretek külföldre menni, hotelekben megszállni. Majd ha idősebb leszek és kell a nyugalom, akkor veszek egy kis házat valahol...
2015. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 A kérdező kommentje:
11: Ja hát igen, anyuciék pénzén könnyű rázni a rongyot:))
2015. aug. 7. 11:37
 15/81 anonim ***** válasza:
50%

12-es jól csinálja ennyi az egész.

Megdolgozik ő ezért ahogy én is,van amikor örülök ha alszok 3-4 órát össze teszem a kezem.

Ez az ára a nagypályának,hogy folyamatosan tanulni képezni kell magad és dolgozni,teperni.

2015. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 A kérdező kommentje:
12: Csak nem Kelemen Annához van szerencsénk?
2015. aug. 7. 11:43
 17/81 anonim ***** válasza:
42%

Valakinek CÉLJAI vannak és tesz érte,tanulj te is kérdező,legyen olyan szakmád amiért fizetnek fejleszd hozzá a személyiségedet is,hogy vezetővé válhas plusz menj el stylisthoz.

Ennyi az egész.Vehetsz normális ruhákat és élhetsz prémium életet.

2015. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
55%
De persze... A vőlegényemet kérdezd meg! Tudod vannak olyan nők, akik mindenféle - általad elképzelt - tevékenység nélkül is tudnak érvényesülni. Tanulás és sok munka. Ennyi a titok. Nyilván szerencse is kell, de főleg akarat. Nem pasik és szülők hátán másztam fel. Bár az utóbbit egyáltalán nem ítélem el, van sok ismerősöm, akik gazdag családba születtek, erről nem tehetnek, nekik egyszerűbb. Ennyi.
2015. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 A kérdező kommentje:

17: Te valamit nagyon félreértettél! Sehol nem írtam azt, hogy nekem nincs pénzem. Csak én teljesen felesleges dolognak tartom drága ruhákra költeni.

A 20.000 Ft-os póló is ugyanúgy kinyúlik, kilyukad előbb-utóbb, mint az 5000 Ft-os, és a 40.000-es cipő is ugyanúgy kimegy a divatból jövőre, mint a 10000-es.

Sokadlagos kérdésnek tartom a ruházkodást, öltözködést, ezért is nem értem, hogy egyesek miért vannak ennyire belebolondulva.

Én inkább megveszek 300.000 Ft-ért egy hűtőt vagy csináltatok 1 mill-ért konyhát, mert ezek sokáig kiszolgálnak, nem úgy mint egy ruha.

2015. aug. 7. 12:02
 20/81 anonim ***** válasza:
22%

Hát pedig ha pasiknak tetszeni akarsz akik igényesek és adnak magukra akkor igenis költened kell magadra,itt nem csak ruha,hanem sportolás,étkezés,kell egy vonzó életstílus,amire harapunk,ahogy ti is haraptok az izmos stílusos,jól öltözött,sikeres magas fizetésű pasikra akik tudják mi kell a nőknek.

Egy ilyen pasi el is vár dolgokat külsőleg sőt fel kell kötni a gatyát.

2015. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!