Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért viselnek egyre többen...

Miért viselnek egyre többen drága ruhákat?

Figyelt kérdés
Egyre több embert (főként fiúkat-férfiakat) látni drága, márkás ruhákban, cipőkben. Régebben szerintem ez nem annyira volt jellemző (vagy csak nekem nem tűnt fel?), de most rengeteg embert látni igen drága ruhákban, 20-30.000-es ralph lauren, hugo boss pólókban, 30-40.000-es lacoste cipőkben, 30.000-es tommy hilfiger, replay rövidnadrágokban. És akkor még nem is beszéltünk a 40-50.000-es napszemüvegekről, a többszázezres iphone telefonokról. Egy egyszerű nyári szett (cipő, póló, rövidnadrág) is simán üti a 100e Ft-ot

2015. aug. 6. 07:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
57%
A kérdezőnek legalább helyén van az értékrendje, nem úgy, mint az 58-asnak.
2015. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
27%
Nekem helyén van az értékrendem! A saját pénztárcámhoz mérten! ;) Nekem olyan bemenni a Gucciba, mint valaki másnak a H&M-be. Hétköznapi dolog.
2015. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó ne magyarázkodj,kicsinyes emberek kicsinyes gondolkodással,csak beléd kössenek ez a lényeg,mivel tenni magukért lusták és akinek jól megy az ,,sz_ralak,az rossz".

Szép lehetsz okos nem,magyarok ilyenek sajnos.

H&M egy undorító márka,két fillért nem ér,látszik nem tudjátok mi a márka a G STAR,Hugo Boss,Burberry,Gucci,Prada na ezek márkák.


Utolsó te megdolgoztál érte,átlagembernek fingja sincsen mennyi munka egy ilyen életet elérni,legyél rá büszke,te tettél érte,nem a langyos kakiban ültél.Inkább példát vehetnének.

2015. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:

32: Na látod 58%-os, ebből látszik hogy troll vagy:))

Ha neked olyan bemenni a Gucciba, mint másnak a H&M-be, akkor te minimum milliárdos vagy, min. 300 milliót érő rózsadombi villával.

Viszont, ha te minimum milliárdos vagy és 300 milliós rózsadombi villád van, akkor neked már nem kéne ügyfelekre várnod...:))

Egyébként, mint korábban írtam, van milliárdos ismerősünk (rajta van a top100-ason is) és még ő sem jár a Gucciba vásárolni.

2015. aug. 8. 10:08
 35/81 A kérdező kommentje:

Na a 48%-os is valszeg troll:))


Ki mondta, hogy nekem nem "megy jól"?

Amúgy a G-Start-t egy kalap alá venni a Burrberryvel meg Prada-val, hát, vannak bajok:)

2015. aug. 8. 10:11
 36/81 anonim ***** válasza:
14%

11-es vagyok.

Kérdező, te teljesen hülye vagy, már bocsi. Olvasd el a hozzászólásom megint. A szüleim tehetősek, de 16 éves korom óta nem vettek ruhát nekem, hanem dolgoztam! Amikor mindenki a fenekét meresztette a strandon, 35-38 fokban mentem napszámba dolgozni. A szüleim elküldtek, hogy megtanuljam azt, hogy ez az egész nem magától értetődő. Ettől viszont még igenis mindennapos nekem, hogy drága dolgokat veszek. Egyébként meg tipikus magyar mentalitásod van. Egy tehetős ember még véletlenül sem használhatja a gyakorit ugyebár. :D Még most is tanulok, folyamatosan kell képeznem magam konferenciákon, szemináriumokon. Ha annyira kötekedsz, elárulom neked, hogy a szakmámban az egyik ifjú titán vagyok Európa szerte és nagy karrier áll előttem. Már most sokat elértem, de ez még csak a kezdet. Ja és még mielőtt beszólnál, hogy prostituált vagyok, vagy pedig gazdag pasim van, elárulom, hogy leszbikus vagyok és a barátnőm egy tanárnő, tehát nem egy befolyásos milf. ;)

2015. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
20%
32# nah látod! Emberileg gondoltam..... Te meg jössz itt a pénztárcáddal.
2015. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
63%
Miért kellene milliárdosnak lennem??? Egy cipő 120-150 ezer a Gucciban. Nyilván nem minden nap veszek. Mivel örök darabok. De ha bemegyek, és megtetszik valami, akkor nem kell számolgatnom, hogy vajon megvehetem-e. Ruhát sem minden nap veszek, táskát sem, pont az előzőleg leírt ok miatt. Mivel évekig hordhatom. Ruhákat szintén, mint már írtam. Ehhez nem kell milliárdosnak lenni, nekem pont elég annyi pénz, amit keresek, nem akarok 6 szobát telepakolni ruhákkal, csak pont annyi kell, amennyit meg tudok venni. Az viszont legyen minőségi. Egyébként mindig kinézek pár darabot az általam kedvelt márkák aktuális kollekcióiból, és azokat veszem meg az adott szezonban. És ha hiszed ha nem, ez kijön a fizetésemből bőven. Nem halmozom a felesleges cuccokat, azt veszem meg, amire szükségem van. Ennyi. :)
2015. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
20%
37, igen, azzal. Mert más az értékrendem, mivel más az életem, az pedig az eredményeim és a pénztárcám miatt van. A munkámmal keresett pénz és a kapcsolataim miatt lehetséges az, hogy olyan életet éljek, amit szerettem volna mindig, és sikerült is elérnem. Más körökben mozgok, más helyeken. Ott sok embernek olyan az értékrendje, mint nekem. Emberileg pedig csak annyit, hogy nem ismersz, nem ítélkezel! ;)
2015. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
20%
Az pedig, hogy rajta van valaki a top100-on... Nyilván mások az emberek igényei. Ez van, nem jelent semmit. Az én életemet az én igényeim szerint alakítom! Mivel az én életem, az én dolgom! Nem vagyunk egyformák, és ez így normális! Én is ismerek embereket a top100-ból, az elejéről is. Lehet fogalmad sincs a te ismerősödön milyen ruha van. (Egyébként veled ellentétben én nem kérdőjelezem meg, hogy igazat írsz-e, hogy valóban ismered-e azt az embert!) Öltönyökön sincs márkajelzés!
2015. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!