Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért viselnek egyre többen...

Miért viselnek egyre többen drága ruhákat?

Figyelt kérdés
Egyre több embert (főként fiúkat-férfiakat) látni drága, márkás ruhákban, cipőkben. Régebben szerintem ez nem annyira volt jellemző (vagy csak nekem nem tűnt fel?), de most rengeteg embert látni igen drága ruhákban, 20-30.000-es ralph lauren, hugo boss pólókban, 30-40.000-es lacoste cipőkben, 30.000-es tommy hilfiger, replay rövidnadrágokban. És akkor még nem is beszéltünk a 40-50.000-es napszemüvegekről, a többszázezres iphone telefonokról. Egy egyszerű nyári szett (cipő, póló, rövidnadrág) is simán üti a 100e Ft-ot

2015. aug. 6. 07:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:
Ja, a sok sikeres, vezető beosztású manager asszony, akik egész nap ráérnek itt kommentelgetni:))
2015. aug. 7. 12:07
 22/81 anonim ***** válasza:
30%

Éppen várok egy ügyfélre, mert késik, úgyhogy igen, ráérek! ;)

Ha hiszed, ha nem, azért nekem is van szabadidőm! :D

Azok a dolgok, ruhák, táskák, cipők stb amiket szerinted feleslegesen veszek, nem mennek ki a divatból jövőre, és nem is mennek szét egy év alatt, de 3 alatt sem. Mivel örök darabok. Van több éves pólóm, ruhám, cipőm, amit most is szívesen hordok, és jövőre is hordani fogom. Sőt, a táskáim 10 év múlva is táskák lesznek. Az én "világomban" pedig teljesen normális, hogy ad magára ilyen szinten is az ember. Nekem ez fontos. Egy H&M-es táskával nem szívesen jelennék meg. Egy Gucci kicsit jobb!

2015. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
16%
Hűtőm és konyhám pedig van, "kicsit" drágább, mint amit leírtál. Minek vegyek még egyet? :D
2015. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:

22: Hát hogyne:))

Egyébként csak sajnálni tudlak, ha te csak egy Gucci táskával érzed embernek magad. Elég üres életed lehet...

2015. aug. 7. 12:29
 25/81 anonim ***** válasza:
68%

Savanyú a szőlő, kedves Kérdező?

Vagy miért kell letámadnod azokat, akik válaszoltak neked?

2015. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
62%
Ha foglalkoznék veled, akkor sajnálnálak, hogy te csak ennyit szűrtél le abból amit írtam. Ez a legegyszerűbb, nyilván üres az életem. Gondolj amit akarsz, nem kell sem bizonygatnom, sem bizonyítanom neked semmit. Olvasd el még egyszer amit írtam!
2015. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te egy troll vagy 58%-os.
2015. aug. 7. 15:16
 28/81 anonim ***** válasza:
20%
Nem így van, de azt hiszel, amit csak akarsz! :)
2015. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha én magamra aggatnék a legdrágább cuccaim akkor se menne 60-70ezer fölé, nekem pl 10ezer is sok egy pólóért, csak akkor adok ki rá ennyit ha meglátom és két hétig csak az jár a fejemben hogy én szerelmes lettem abba a ruhába. Van aki így érzi jól magát ha drága ruhákra költ, bár nem értem mikor valaki kidob egy 20-ast egy olyan farmerra amit bármelyik mezei boltban negyed annyiért megkapna. Egy extravagáns egyedi ruhára még azt mondom oké, ott a designért fizetsz de egy kék koptatott farmerra több 10ezret? egy 5 ezres farmerral és egy kis smirglivel ugyanaz az eredmény.
2015. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
16%
A több tízezer még nem designer...
2015. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!