Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért viselnek egyre többen...

Miért viselnek egyre többen drága ruhákat?

Figyelt kérdés
Egyre több embert (főként fiúkat-férfiakat) látni drága, márkás ruhákban, cipőkben. Régebben szerintem ez nem annyira volt jellemző (vagy csak nekem nem tűnt fel?), de most rengeteg embert látni igen drága ruhákban, 20-30.000-es ralph lauren, hugo boss pólókban, 30-40.000-es lacoste cipőkben, 30.000-es tommy hilfiger, replay rövidnadrágokban. És akkor még nem is beszéltünk a 40-50.000-es napszemüvegekről, a többszázezres iphone telefonokról. Egy egyszerű nyári szett (cipő, póló, rövidnadrág) is simán üti a 100e Ft-ot

2015. aug. 6. 07:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
62%
Miért kérdező akkor mennyiért vegyen cipőt az aki 100 ezret keres? Vegyen 3 ezer forintos kínait ami 2 hónap után megy tönkre, arról nem is beszélve, hogy a lábnak sem tesz jót. Ha valaki félrerak csak havi 2 ezer forintot akkor 7-8 hónap alatt összejön egy cipőre való, amit aztán évekig hordhat. De annyira nincs ehhez közöd, hogy ki mennyiért vesz cipőt. Meg ahhoz se, hogy az 58%-os, hogy jutott el oda ahol most tart, arra nem is gondolsz, hogy segíthették a szülei, vagy örökölt akár egy kész vállalkozást ugye? Semmi közöd más pénzéhez, megtakarításához, költségvetéséhez.
2015. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
62%

kb 100 ezres fizetésből 25 ezres cipőt veszek, mert az a kényelmes; NEM azért, mert ettől többnek érzem magam.

Ezt miért nem tudod felfogni????

Mellékesen az egyik cipőm most ment tönkre 8 évesen!!!!

Boccs, hogy nem egy ócska humanic cipőt veszek. Nem tudom neked ez miért fáj.

Van, amikor a drágább ténylegesen jobb!!!

De felőlem hordjad csak a műbőr cipőidet, hagy szagosodjon a lábad.


Ha kevésbé ismernélek, sajnálnálak, de így már nem tudlak. Szánalmas vagy.

2015. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 A kérdező kommentje:
72: Én bőrcipőt hordok, viszont nem is havi 100e Ft-ból élek.
2015. aug. 11. 18:32
 74/81 anonim ***** válasza:
69%
Akkor fa.sza vagy. Örüjjé
2015. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
66%
Akkor viszont nem tudom, hogy miért akarod másra sózni az ócska cipőket. Megmondanád?
2015. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!

Én tényleg nem értelek. Te komolyan nem tudod elképzelni azt, hogy valaki fiatalon is nagyon sikeres?! Hihetetlen ez a magyar mentalitás. Nekem pl. nagyon sok 25-30 éves ismerősöm, barátom van, akik saját vállalkozást alapítottak és nagyon jól keresnek, külföldre dolgoznak. Nekem is saját vállalkozásom van, ami folyamatosan gyarapodik. Most 24 éves vagyok, 19 éves korom óta dolgozom és egyetemre járok. Nem Budapesten lakom, azon kívül is van élet. Irigy vagy és rosszindulatú, de a saját sikertelenséged már ne akard másra kivetíteni. Megakarod mondani másnak, hogy mit és hogyan csináljon. Ez elég gáz.

2015. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
51%
A cipő az a Vass cipő. A többi csak...
2015. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
89%
Valahogy nekem olyan kisszerű felvágás ez a márkamánia. Volt ilyen korszakom, de kinőttem. Ez nem jelenti, hogy nem vetem meg a minőséget, de miért legyen 15 csináltatott öltönyöm Kecskéstől, meg 15 pár csináltatott cipőm Vasstól, vagy külföldről?
2017. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam a 4-6 megállójában állni,lány vagyok,egyetemista és a ruhatáram 3/4-e tommy hilfiger.

És akkor minvan? Nem kellene általánosítani.

2018. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim válasza:
100%

Hu na most így vizsgaidőszakban jó volt elolvasni az 58%-os hozzászólásait .

Köszönöm,jót szórakoztam trollocska :DD

Hogy a kérdésedre válaszoljak kérdező, én apukámmal jártam pár éve sokat a p&c-be, ahol tommy, ralph,calvin klein ruhákat vettem nagyrészt,ekkor szoktam ezt meg. Gimis koromban ugye még a szüleim aztán már én.

Nem azért hogy felvágjak, hanem mert kényelmes és tényleg nem megy tönkre. És igazából ezt szoktam meg,mivel a szüleim oda jártak,apa pl csomó hugo boss-t vesz, és azokon alog látszik a márkajelzés.

De ugyanúgy veszek ruhákat a zarában pl.

És az egyetemen a barátnőim 80%-a egyszerű fast fashion cuccokban jár és leszarom hogy mi van rajtuk,nem ezért szeretem őket.

20L

2019. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!