Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért viselnek egyre többen...

Miért viselnek egyre többen drága ruhákat?

Figyelt kérdés
Egyre több embert (főként fiúkat-férfiakat) látni drága, márkás ruhákban, cipőkben. Régebben szerintem ez nem annyira volt jellemző (vagy csak nekem nem tűnt fel?), de most rengeteg embert látni igen drága ruhákban, 20-30.000-es ralph lauren, hugo boss pólókban, 30-40.000-es lacoste cipőkben, 30.000-es tommy hilfiger, replay rövidnadrágokban. És akkor még nem is beszéltünk a 40-50.000-es napszemüvegekről, a többszázezres iphone telefonokról. Egy egyszerű nyári szett (cipő, póló, rövidnadrág) is simán üti a 100e Ft-ot

2015. aug. 6. 07:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 Brandon41 ***** válasza:
100%

Tudom kicsit idős ez a kérdés,de attól még válaszolok. Miért viselnek egyre többen drága ruhát, ha magamból indulok ki akkor azért mert a drága ruhák valószínűleg jó minőségűek, és jó érzés tölt be. Én hordanék Hugo Boss ruhákat, lehet hogy veszek is majd egy pólót (Hugo Boss felirattal, lehet majd rajta látni hogy nem sz*rral gurigázok).

Nem vagyunk gazdagok, de nem is vagyunk szegények. Ha a telefont is megemlítetted akkor elmondom hogy nekem 250 ezres telóm van (családban enyém a legdrágább telefon) dolgoztam érte nyáron kb egy hónapot. De nem menőzni vettem hanem hogy évekig ezt használjam anélkül hogy idegbajt kapjak tőle, és PC-t is így veszek hogy egyszer költök rá többet, hogy az évekig kitartson. Én így gondolkodok, lehet egy kicsit drágább, de jó legyen. Alapvetően nincs azzal semmi baj ha valaki drága cuccokban járkál, ha rendesen megdolgozott érte, és azzal sincs baj ha valaki olcsó ruhákban jár ha nem engedhet meg magának többet. Mindenki úgy öltözködik, költekezik amennyire tud, nem a mi dolgunk, számon kérni meg főleg nem szabad.

2019. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!