Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők! Hogyan öltözködtök...

Lányok/nők! Hogyan öltözködtök nyáron, tavasszal, hogy ne terrorizáljanak titeket az utcán?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a meleget és azt ha melegem van, ezért nem hordok hosszúnadrágot 25 fok felett, mert meleg, de rövidnadrágban és olyan ruhában ami már nem meleg abban meg nem lehet közlekedni békésen, mert állandóan beszólogat sok perverz, primitív alja ember. :(


Rettegve megyek ki az utcára nyáron, már előre gyomorgörcsöm van a nyártól az ilyen beszólogatós aljadékok miatt. :(


2017. febr. 11. 19:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%

Bocs az offért, de jó pár miniszoknyás, minisortos(popsi villantós) lányok miatt szólogatnak be, és a magában leggingset hordók miatt-szóval ilyen öltözetű nők nagyban hozzá járulnak ehhez a bunkó jelenséghez.

Átlagos rövidnadrág, felsőben nem hiszem, hogy folyton beszólnának.

2017. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: igazad van, sajnos az ilyen "nők" miatt vannak lenézve a normálisak is... Nem tudom milyen környéken laksz, de felénk vannak elborult elméjűek. Egyszer egy térdig érő egyberuhában voltam, nem volt kint a mellem, nem volt rajtam magassarkú sem 10 kg vakolat és olyanokat szóltak be, hogy én szégyelltem magam. Miután nem voltam hajlandó odafigyelni, elkezdtek szidni, fenyegetni és majdnem sírva és futva siettem a célomig... Persze ez szerintem ez már az egyik véglet...
2017. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Na igen, amikor hosszúnadrágban is beszólogattak, akkor azt mondtam, hogy ha így is úgy is bsztatnak akkor már érezzem jól magam. Télen hosszú szövetkabátban is volt olyan részeg a vonaton aki neki állt nekem pofázni, mert nem volt összehúzva a kabátom (és még felső, melltartó is volt rajtam). :D
2017. febr. 11. 22:07
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Talán ne járj egyedül, barát, partnerrel együtt mászkálj, én nem élek ilyen helyen, bár nekem is beszólnak néha, de én általában elküldöm az anyjába.Gondolom neked ehhez nincs merszed, de nem is baj, inkább fiúval mászkálj.
2017. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Most rendeltem. :D [link]
2017. febr. 11. 22:13
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
És akkor egész életünkben legyen velünk testőr?
2017. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nincs senkim, meg nem is várhatom el senkitől, hogy kísérgessenek a munkahelyre is reggel meg hazafele is. xD Nehogy már ne mehessen ki egy nő az utcára fényes nappal sem kíséret nélkül, mert behalok. :D
2017. febr. 11. 22:16
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert az hogy beszól egy feltehetőleg gyenge nő egy részegnek vagy egy "testvírnek" annak biztos az lesz a következménye, hogy elszégyelli magát a hímnemű egyed és pironkodva bocsánatkérések közepette majd elslisszol.

Nem tudni kiben mi rejlik, hiszen manapság egy szakítás miatt képesek gyilkolászni az emberek egymást... Bocsi kicsit elkanyarodtam...


És nincs szolgám, hogy amikor hívom ugorjon elkísérni, mert épp bevásárlást tartok és bekell ugranom a városba.

2017. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
42%

Ha nincs vki akivel járni tudnátok, akkor valahogy el kell viselni. De ha sehogy nem reagáltok, pl bemutatsz neki, akkor sose fogják abba hagyni.

Egyébként több nyugati és skandináv országba a bevándorlók testileg inzultálják a nőket, szóval itt nem tartunk egyelőre.

2017. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

Nekem télen nagykabátban is van, hogy beszólnak utcán, úgyhogy be lehet fogni ezt a "nem kéne úgy öltözni" cirkuszt, mert úgy marhaság, ahogy van. Aki meg rövid nadrágot vesz fel, mert melege van, ugyanúgy nem érdemli meg az ilyen szintű megalázást, mint az, aki nyakig becsomagolja magát, mert mind a kettő ember.


Nekem elég hangulatfüggő, van, mikor meg se hallom a függyögést, vagy figyelmen kívül hagyom, ha meg irritáltabb vagyok, mondjuk stresszelek, vagy pms-elek, akkor volt már, hogy majdnem a pali szájába tapostam az utcán :D


Szerintem egy vékonyabb anyagú bővebb fazonú hosszú nadrág vagy hosszabb ruha teljesen jó nyáron, sőt, még kényelmesebb is, mint valami szűk rövid farmer, úgyhogy én olyanokban szoktam lenni általában.

2017. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!