Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők! Hogyan öltözködtök...

Lányok/nők! Hogyan öltözködtök nyáron, tavasszal, hogy ne terrorizáljanak titeket az utcán?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a meleget és azt ha melegem van, ezért nem hordok hosszúnadrágot 25 fok felett, mert meleg, de rövidnadrágban és olyan ruhában ami már nem meleg abban meg nem lehet közlekedni békésen, mert állandóan beszólogat sok perverz, primitív alja ember. :(


Rettegve megyek ki az utcára nyáron, már előre gyomorgörcsöm van a nyártól az ilyen beszólogatós aljadékok miatt. :(


2017. febr. 11. 19:26
1 2 3
 21/29 Sunshinedoll ***** válasza:
füttyögést, bocsika *
2017. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Akkor édes mindegy hogyan öltöztök, úgy is beszólnak. Talán az egyetlen megoldás, ha hallgatsz valamit, és nem hallod őket. De ez meg azért lehet rossz, mert ha nem hallod, hogy jön a vonat, vagy autó, elüthet.
2017. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Na erre is van storym, bent a hatalmas füles, próbáltam volna átmenni az úttesten, erre megáll egy autó és a faszi integet, hogy szálljak be, én meg csak álltam ott és vártam, hogy húzzon el az utamból, hogy átmehessek.
2017. febr. 12. 18:11
 24/29 Metionin ***** válasza:

Figyelj, ha olyan a környék, akkor be fognak szólni akkor is ha csadorban mész ki...miért? mert bunkók, neked meg 2x kromoszómád van. Tudom, hogy nehéz figyelmen kívül hagyni de idővel meg lehet tanulni. Én éveket jártam SZSZB megyében középsuliba, naponta 2 óra távolsági busszal és az általad is említett fazonok kb. arra is megjegyzést tettek, hogy ki van lakkozva a körmöm...

Én már egy ideje feladtam hogy mások véleménye miatt megsüljek nyáron. Évekig hallgattam, hogy gebe vagyok meg anyám nem ad enni, plusz a mai szolis grillcsirkék között világítok a nyáron is hófehér bőrömmel. Évekig nem mertem felvenni egy rendes rövidnadrágot, de úgy 2 éve besokalltam. Így aztán vékony pólót, atlétát hordok feneket takaró rövidnadrággal vagy normális hosszúságú egyberuhát. Beszólnak- leszarom, megyek tovább.

2017. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
És kötelessége a nőknek eltűrnie a folyamatos terrorizálást? Jobbak az olyan országok ahol legalább megölik a lánygyerekeket, de nem hagyják szenvedni...
2017. febr. 14. 16:02
 26/29 A kérdező kommentje:
Kétszer kaptam idegösszeroppanást az ilyen emberek miatt... :(
2017. febr. 14. 21:32
 27/29 A kérdező kommentje:
Vettem egy paprika sprayt, aki bunkó módon beszól az kap ajándékba egy fújást.
2017. aug. 13. 23:19
 28/29 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy bármit veszek fel, beszologatnak. Az ilyeneknek szinte mindegy, hogy magassarkúban és miniszoknyaban vagy,vagy pólóban és farmerben...:/
2017. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mit veszek fel, úgyis beszólnak. Megszoktam, sokszor felbosszant, dühít, aztán elfelejtem
2017. aug. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!