Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy doktornőnek mit illik és...

Egy doktornőnek mit illik és mit nem?

Figyelt kérdés
Szabad-e "csinosnak" lenni? Azért teszem fel ezt a kérdést, mert én úgy gondoltam, hogy igen szabad, de az egyik nyári gyakorlatomon furcsa dolog történt. Egy sima nyári shortban (nem az a p*csakirakós) és pólóban, valamint sportcipőben mentem gyakorlatra, teszem hozzá 40+ fokban, mindig az adott osztályon öltöztem át a nővérekkel, sima felkötött haj és szemüveg. Pár nap után a főorvos rámszólt, hogy ne ott öltözzek, inkább ne is legyek ott civilben, mert a műtős fiúk meg még nem is tudom kik folyton megbámulnak. Számomra ez szörnyen kellemetlen volt, mert egyáltalán nem éreztem kihívónak az öltözékem, nem is érezném odaillőnek ha kiraknám mindenemet, de akkor már egy csinos, konszolidált nyári ruhát se vehetek fel ha egy sportcipő-póló-rövidnadrág ezt váltotta ki? Olyan hátrányos megkülönböztetés szaga van az egésznek... Ezen kívül ott vannak a közösségi oldalak, facebook, instagram stb. Civil ruhás képek, strandolós képek is kerülnek ki rólam, de vajon ezeket majd mellőznöm kell/le kell szednem ha munkába állok illetve megszerzem a diplomámat? Nem lenne nagy tragédia, nem is erről van szó, csak kicsit furcsának érzem, mert amellett hogy orvos leszek (remélhetőleg) egy fiatal nő is vagyok, aki szeret szépen - nem kihívóan! - felöltözni. Mit gondoltok erről?

2018. jún. 17. 17:36
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy veled van a baj! Természetesen azokkal, akik más véleményen vannak. Ja, meg a főorvossal, aki véleményt mert nyilvánítani. Mondjuk Ő a főnököd jó pár év szakmai és vezetői tapasztalattal a háta mögött. Meg azok a fránya műtős fiúk is megbámulnak. Nem beszélve a közösségi oldalakról, ahová talán már strandolós fotót sem posztolhatsz:)
2018. jún. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
31%

48.


Látom nagyon szíven ütött a kommentem, talán te is közéjük tartozól..?


Mert hát akinek nem inge ne vegye magára...


Kedves kérdező ne is vitatkozz velünk, csupán vetkőzd le ezt az üresfejű

Tinilányos öltözködést és próbálj úgy megjelenni hogy komolyan vegyenek a hivatásosnak megfelelően!

2018. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!