Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért gagyi órákat hord?

Figyelt kérdés
A több tízezres divatórákra gondolok, aminek árán már lehet venni minőségi darabokat, főleg ha még egy kicsit tesz hozzá.

2018. dec. 3. 11:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

De nem csak az utcai árustól vett gagyi hamisítványból és a többszázezres, esetleg milliós darabokból lehet választani. Azért van néhány átmenet.

Nekem pl van több órám, szeretem váltogatni őket, mindig az aktuális szettemhez kiválasztani az órát (nő vagyok). Ezek mind olcsó divatórák (20.000 ft volt a legdrágább ezek közül). Nem kell félévente elemet cserélgetni bennük, az egyik kb 5 éve megvan és semmi baja, nem merült még le az elem, pontos. Szóval ha ettől gagyi vagyok, oké, legyen, szerintem nem ettől lesz valaki gagyi, külsőleg sem.

2018. dec. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!