Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik eg 35-36 éves nőnek...

Illik eg 35-36 éves nőnek Converse tornacipőben mászkálnia?

Figyelt kérdés

A Converse tornacipő a tinilányok kedvence, meg esetleg a 21-22 éveseké.


Egy 30-as évei közepén járó nőnek, akit nem áldott meg a sors fiatalos génekkel, vajon helyesen teszi-e, ha abban mászkál?


2018. dec. 26. 12:27
 121/131 anonim ***** válasza:
100%
Most veszem csak észre, az igazán nagy értelemről tanúbizonyságot adó hozzászólásaid láttán, hogy te a 26%-os nőgyűlölő vagy. Én szégyellem magam melegként, hogy egy ilyen alantas kakasviadalban felhozod az LMBTQ emberek stílusérzékét érvként.
2018. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/131 A kérdező kommentje:

68%-os:


Nem tudom, ki az a 26%-os nőgyűlölő. A Felnőtt párkapcsolatokban Balázskával azonosítottak, de ő nem is nőgyűlölő, csak magányos (ő se én vagyok). Én magam egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő. A kommentjeim az ide írogató nőknek szólt. Ha visszaolvasol, magad is láthatod, hogy igyekeztem jó hangulatot csinálni. Mondtam, hogy lazuljunk, ne vegyük komolyan a kérdést. Megköszöntem a kommenteket... de erre szándékosan félreértettek, megvádoltak, gúnyolódtak. Bocs, hogy 12 oldal után elszakadt a cérna. Igen, az ilyen nőket g**i-nek tartom, ahogy az ilyen pasikat is. Ezt a véleményem vállalom.


Bár ha nem hiszed el, engem az sem zavad. De merem remélni, hogy Vankó vagy a vallás topikból, akit kiutáltak onnan, mert neki volt szokása meggyanusítani az embereket!

2018. dec. 26. 23:18
 123/131 A kérdező kommentje:

*nem Vankó vagy.


Ja, nem. Rowling csak példa volt. Nietzsche-t szeretem, 3 könyve is megvan. Amúgy Richard Dawkins-t még nála is nagyobb gondolkodónak tartom, több könyve is megvan.

2018. dec. 26. 23:21
 124/131 A kérdező kommentje:

És még valami:


Ne szégyelld, mert semmi közöm az LMBTQ-hoz (heteró vagyok). Bár nincs bajom velük, de egyáltalán nem támogatom őket. A homoszexuális emberek számomra TELJESEN közömbösek. Csak példák voltak, ahogy Rowling.

2018. dec. 26. 23:24
 125/131 A kérdező kommentje:

Még valami:


A topikot zárom. Alapból jól indult, de a végére mindenki átlepett egy határt, beleértve engem is.


Nincs már miről beszélni, szét

lett barmolva a topik.


A normális válaszokat köszönöm.


OFF

2018. dec. 26. 23:29
 126/131 anonim ***** válasza:
93%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2018. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/131 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám idén lett 40éves és van több Converse is.Szerintem simán lehet hordani kortalanul,nyilván sportosabb,lazább szettekkel.
2018. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/131 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne hordani kortól függetlenül. Az ilyen kérdező félékkel meg nem kell foglalkozni!
2018. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/131 anonim ***** válasza:
100%
#128as vagyok,az lemaradt,hogy szerintem igen vagány amikor egy ilyen korban lévő nő beválalja,és halad a korral.😊
2018. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/131 anonim ***** válasza:

Istenem mennyien komolyan veszik ezt a megkeseredett vén trollt, aki azzal tölti a szánalmas életét, hogy veszekedéseket general gyakorin....

Pont, mint a 27%-os. De simán lehet, hogy ugyanaz. Ezek a fajták több felhasználóról rontják a levegőt.

2018. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!