Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudna ismerkedni egy 25...

Hol tudna ismerkedni egy 25 éves lány?

Figyelt kérdés

Internet kilőve, nekem az túl személytelen (a Facebook is). Bulik szintúgy. Nem vagyok bulizós típus, soha nem is voltam, épp ezért nem szeretnék bulizós párt. A hobbim és a munkám nem olyan, ahol sok emberrel találkoznék, minden nap ugyanazok. Utcán sem állnék szóba idegenekkel.

Baráti társaság nincs, szétmentük, mikor a többiek megházasodtak, szültek.

Külsőre rendben vagyok (ápolt, csinos, nem ribancos), belsőre szerintem normális.



2013. márc. 20. 21:46
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
first blood, a helyedben meg sem szólalnék az 1. válaszod után... Aki ilyeneket néz/hallgat... pfff
2013. márc. 20. 22:18
 22/34 anonim ***** válasza:
az ide-oda keretein belül akár még ismerkedni is tudnál -talán-
2013. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Pl itt is. Azért mert egyszer összeakadtál egy retardált barommal, még nem biztos, hogy ez mindig így lesz.

De vannak korrekt társkereső oldalak is. Bár én a személyes varázs, ismerkedés híve vagyok. Bárhol! Buszon és presszóban, hegytetőn és hortobágyon, bárhol!

2013. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Hozzászolók csodálkoztok,hogy szegény lány nem bízik az önjelölt hercegekben,ha normális hangnemben írogatnátok talán nem félne annyira attól,hogy néhányotokkal tegyen egy próbát.
2013. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
Nem baj, hogy nincs TV-d. Streamen is lehet nézni a Fradi meccset :)
2013. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Tessék, még egy hasonlóság. Nekem sincs tv-m, csak egy annak nevezett monitorom. Télen egyátalán nem nézem, múlthéten vasárnap néztem, de csak a Forma1 miatt. Arról nem vagyok hajlandó leszokni. :D
2013. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Hallod 83%os, szerinted ha ennyi mindenen problémázik szerinted mennyi esélyed van így, hogy még fiatalabb is vagy? :D
2013. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nála 0 esélyem van, de hátha más szimpatikusnak talál. Nem adom fel! Csúnya vagyok, de hódítani akarok! :D
2013. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 first blood ***** válasza:
65%
szegény kérdező még humorérzéked sincs :D el vagy ásva ne is reménykedj
2013. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Egye fene megcsinállak! Merre laksz? :D
2013. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!