Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudna ismerkedni egy 25...

Hol tudna ismerkedni egy 25 éves lány?

Figyelt kérdés

Internet kilőve, nekem az túl személytelen (a Facebook is). Bulik szintúgy. Nem vagyok bulizós típus, soha nem is voltam, épp ezért nem szeretnék bulizós párt. A hobbim és a munkám nem olyan, ahol sok emberrel találkoznék, minden nap ugyanazok. Utcán sem állnék szóba idegenekkel.

Baráti társaság nincs, szétmentük, mikor a többiek megházasodtak, szültek.

Külsőre rendben vagyok (ápolt, csinos, nem ribancos), belsőre szerintem normális.



2013. márc. 20. 21:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Ebben mi a megerősítés? Hogy nem küldök képet idegeneknek? Nemhogy idegeneknek nem küldök, de még Fb-re sem teszek ki épp emiatt.

Nem ülök itthon egész nap, járok ide-oda a munkahelyen kívül is."


A hozzáállásod aranyom. Ülsz a magas lovon, kompromisszumkészség nulla, miközben 25 évesen képtelen vagy kapcsolatot teremteni másokkal. Ülj csak otthon továbbra is, képet véletlen se küldj mert még visszaélnek vele (mégis hogy?netán felteszik a netre, hogy NA itt ez a lány aki ismerkedni szeretne?), ilyen hozzáállással nem is neked való az ismerkedés..

2013. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

Aki mer az nyer alapon, tudod csak megoldani ezt a problémát!

A Facebook meg egy nagyon jól szabható oldal, tehát ügyesen be lehet állítani ki és mit lásson. Ha nem ismerősöd, akk pl. csak egy darab profil képet lát tőled, ha úgy állítod be. Bejelöl és elfogadod, utána is még van lehetőséged akár egyenként megszabni ismerőseidnek ki milyen adataidhoz, képedhez férhet hozzá. Vannak különböző biztonsági beállítások is, amikkel el tudod lehetetleníteni, hogy bárki más feltörje és hozzáférjen a profilodhoz.

Nem azt mondom, hogy ez a tökéletes ismerkedési mód, de ott kell próbálkozni ahol tudsz! Nem csak a férfiaknak kell erőlködni, a csajoknak is kell tenniük az ügyben!

2013. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 HalkHogen ***** válasza:
Nekem kb. ilyen csaj "kellene" (persze nagyon kevés az infó), de azon eltöprengtem, hogyan is tudnék kapcsolatba lépni vele, hisz leveleket nem fogad, netes társkeresés kilőve (pedig az utcán is szembejön kb. annyi barom, mint a virtuális térben...), ismeretlenekkel nem nagyon ismerkedik. Talán be kéne épülnöm a munkahelyére, s fokozatosan megszerettetnem magamat vele, vagy nem is tudom... :-)
2013. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, én sem teszek fel képet magamról sehova, meg én sem küldenék. És igenis vissza lehet vele élni. Én csak sima levelezésre gondoltam, de tiszteletben tartom (meg valahol meg is értem) ha elzárkózol, én is szívtam már meg a net miatt. Viszont engedned kell a 48-ból ha igazi változást akarsz az életben, úgyhogy sok sikert a továbbiakban! 23/F
2013. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!