Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudna ismerkedni egy 25...

Hol tudna ismerkedni egy 25 éves lány?

Figyelt kérdés

Internet kilőve, nekem az túl személytelen (a Facebook is). Bulik szintúgy. Nem vagyok bulizós típus, soha nem is voltam, épp ezért nem szeretnék bulizós párt. A hobbim és a munkám nem olyan, ahol sok emberrel találkoznék, minden nap ugyanazok. Utcán sem állnék szóba idegenekkel.

Baráti társaság nincs, szétmentük, mikor a többiek megházasodtak, szültek.

Külsőre rendben vagyok (ápolt, csinos, nem ribancos), belsőre szerintem normális.



2013. márc. 20. 21:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te szeretnél is ismerkedni meg nem is.Jó lenne találni egy hozzád illő párt,de mindezt úgy szeretnéd elérni,hogy közben ne érjenek csalódások,ezért szinte nullára csökkented a szóba jöhető lehetőségek számát mert abban bízol,hogy ha így is rád talál a szerelem az csak az igazi lehet.

Szerintem jó helyen keresgélsz,mert abból amit leírtál magadról arra következtetek,hogy sok fiúnak lennél az esete.Nem csodálkoznék ha a következő néhány napban privát üzenetek sokaságával bombáznának.

2013. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Bocsi, 21:57, majd 22:01-es voltam!
2013. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
,,statisztikakészítés'' :DDD hagyjuk már ember:D
2013. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Kedves levelezni akarók (itt és privátban)!

Köszönöm a lehetőséget, de nem szeretnék levelezni. Nekem ez túl személytelen, képet pedig amúgy sem küldenék magamról, mert azzal simán vissza lehet élni.

Egyszer kezdtem el itt gyk-n levelezni egy fiúval, arról is hamar kiderült tök véletlen, hogy egy reteardált barom (pedig nagyon értelmes fiúnak tűnt)

2013. márc. 20. 22:06
 15/34 anonim válasza:

Meglepő, hogy kiderült róla :)

Bízz a jó szélben.

2013. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!


A második válaszoló vagyok, ezzel (15.) a hozzászólásoddal meg is erősítettél. Te azt várod, hogy otthon ülve majd egyszer csak becsönget hozzád az a fickó akit te megálmodtál, pont úgy és akkor, amikor te elképzelted. Semmit nem vagy hajlandó az ügyért tenni, szóval én csak sok sikert tudok kívánni neked a sültgalamb váráshoz!

2013. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 first blood ***** válasza:
46%
kérdező te egy igazi balf@sz gyökér vagy, párkapcsolatot szeretnél, de nem tennél meg érte semmit, csak várod, hogy otthon ülsz a kibebaszott tv előtt aztán majd becsönget a szőke herceg a fehér lován,meg is érdemled, hogy nincs senkid.
2013. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

22:05!

Jó, tényleg nem amiatt érdekel. Kíváncsi vagyok hányan laknak közel hozzám, mert én sem szeretek a neten ismerkedni, de nem zárkózok el előle. Megkérdezem hol lakik ha messze, úgy sem fogok vele levelezgetni, mert már éppen eléggé unom. Hónapok óta csak levelezek mindig más személlyel, de találkozások száma mostanában 0. Nekem is vannak negatív tapasztalataim a netes ismerkedéssel, de ha itt sem ismerkednék, soha nem lenne barátnőm. Mondjuk így sem néz ki úgy, de próbákozom.

2013. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Ebben mi a megerősítés? Hogy nem küldök képet idegeneknek? Nemhogy idegeneknek nem küldök, de még Fb-re sem teszek ki épp emiatt.

Nem ülök itthon egész nap, járok ide-oda a munkahelyen kívül is.

2013. márc. 20. 22:13
 20/34 A kérdező kommentje:
Ja és nincs tv-m. De akkor gondolom ez is baj.
2013. márc. 20. 22:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!