Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 23 éves, nem bulizós, átlagos...

23 éves, nem bulizós, átlagos kinézetű lány vagyok és még sosem volt barátom, miközben azt látom, hogy ez mindenki másnak olyan könnyen megy. Lehet, hogy egyszer én is belebotlok az igaziba, akkor is, ha ez olyan hihetetlennek tűnik nekem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 16:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mert hozzám vonzódsz csak, de majd túlteszed magad rajtam és minden faintos lesz >:DD
2013. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Ywerd ***** válasza:

Ha próbálkoznak,akkor ne csinálj olyanokat amiket leírtál,figyelj oda a másikra,ne csak érdeklődést színlelj,kérdezz vissza.Pl rákérdez hogy mit szeretsz,mit nem,te ezeket ugyanúgy meg tudod kérdezni,ha kommunikáció már van,akkor az már legyen kétirányú.Egyébként,meg ha izgulós vagy,akkor először olyan srácokkal beszélj,és ott kezdeményezhetsz te is,akik nem jönnek be,hogy képbe kerülj hogy mi az ami érdekli a srácokat,beszédtéma tekintetében,neked meg gyakorlatod lesz a fiúkkal való kommunikációban,és ha jön a lábremegős,gyomorösszeugrós rész,akkor már rutinból tudsz válaszolni és nem félrefordulni vagy egyéb félreérthető gesztusokat tenni.

Ja és ne várj az igazira,szerintem olyan nincs :)

2013. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet, mint veled. :D Nekem sem volt még pasim soha, bár már én is nagyon szeretnék. Nem igazán hiszem, hogy lányok esetében csak a külsőn van a hangsúly, hiszen, mint te is mondtad, nálad előnytelenebb külsejű csajokat is láttál már pasival.

Szerintem a legfontosabb a kisugárzás, a nyitottság és az, hogy ne félj ismerkedni. Én is sokáig úgy voltam vele, hogy biztos a külsőm miatt nem kellek senkinek, aztán lefogytam, de sokat úgy sem változott a helyzet. Ezzel szemben van olyan barátnőm aki nálam sokkal teltebb és ő meg már a 3. pasiján van túl... Aztán rájöttem, hogy nem kell erre ennyire rágörcsölni, inkább megpróbáltam elfogadni magamat, mind külső mind belső tulajdonságaimmal együtt, és napról napra egyre nyitottabb vagyok, próbálok sokat mosolyogni, közvetlenebb lenni, és ennek van is eredménye, mert az utóbbi időben egyre több pasi figyelt fel rám. :)

Nekem is mondták már azt, hogy túl válogatós vagyok, de szerintem ez egyáltalán nem igaz, nekem sincsenek nagy elvárásaim, de ha egyszer nem érzem az összhangot valakivel, akkor tök mindegy milyen, hogy néz ki, nem lesz belőle több barátságnál.

Viszont nem adom fel, te se tedd ezt, egy nap biztos megismerünk majd valakit, akit igazán szerethetünk. :) Remélem tudtam segíteni. 19/L

2013. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked külön köszönöm a választ.:) Jó tudni, h van vki, aki hasonló cipőben jár és sztem te már jó úton haladsz.:)
2013. júl. 17. 18:55
 25/31 anonim ***** válasza:
Merre laksz Kedves Kérdező?
2013. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Ez miért lényeges? Nem azért raktam fel a kérdést, hogy itt ismerkedjek.:)
2013. júl. 17. 21:42
 27/31 anonim ***** válasza:
38%
Legalább magad ne verd át
2013. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló valamit nagyon félreérthetett. Miért verném át magam? És mivel? Nem értem a logikát...
2013. júl. 19. 13:21
 29/31 anonim ***** válasza:
38%
"Nem azért raktam fel a kérdést, hogy itt ismerkedjek" - de nyilván én értettem félre...
2013. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Igen, te értetted félre, akik írtak privátot, azoknak is megírtam, hogy nem azért írtam ezt ki, mivel nem vagyok a netes ismerkedés híve és képet sem küldtem nekik, szimplán kíváncsi voltam, arra, amit kérdeztem, nem kell ebbe semmi mást belemagyarázni.:)

Nem értem ebből a kérdésből hogyan következett, hogy itt szeretnék ismerkedni, ha így lenne azt írtam volna ki, hogy ki akar egy 23 éves, nem bulizós, átlagos inézetű lánnyal "beszélgetni".

2013. júl. 19. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!