Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 23 éves, nem bulizós, átlagos...

23 éves, nem bulizós, átlagos kinézetű lány vagyok és még sosem volt barátom, miközben azt látom, hogy ez mindenki másnak olyan könnyen megy. Lehet, hogy egyszer én is belebotlok az igaziba, akkor is, ha ez olyan hihetetlennek tűnik nekem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 16:46
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Próbálkoztak páran, igen, onnan tudom, hogy nem lehetek annyira csúnya, de egyikkel sem tudtam volna kapcsolatot elképzelni. Egyébként nem magasak az elvárásaim, tetszett már olyan srác, akire barátnőim csak annyit mondtak, hogy jesszus. Szóval úgy látszik, hogy csak még nem találkoztam a megfelelő emberrel, de igazából az érdekelne, hogy van-e olyan, aki szintén így volt és később mégis lett családja.
2013. júl. 17. 17:04
 12/31 anonim ***** válasza:
10/10-nek igaza lehet nem lehet h egybol a tokeletest keresed es nem adsz eselyt masoknak hogy azza valjanak szamodra?
2013. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Meg tudod számolni hány "udvarlód" volt eddig? Lehet nagyok kicsit az igényeid, nem tudom mit vársz el.
2013. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Ywerd ***** válasza:
Valamelyik nap kísértem le a barátnőmet a buszhoz,és szembejött velünk egy nő meg az anyja,a csaj meglátva minket felhorkant,hogy 'nem igaz hogy mindenkinek van pasija csak nekem nincs' gondolom azért mondhatta,mert a barátnőm kimondottan telt alkatú.Szerintem az ominózus hölgy is hasonló cipőben járt.Azt tudom mondani neked is ,amit a sztori kapcsán mondtam a barátnőmnek,a kulcs a megközelíthetőség.Lehetsz te akármilyen szép,dögös vagy aranyos,ha nem vagy nyitott vagy csak az 'igazira' vágysz,akkor nem fog összejönni egy manus sem.
2013. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
#9-es :DD Nagyon igazad van :))
2013. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
A hasznos kommenteket köszönöm, mindenkinek nyomtam zöldet.:) Azon én is gondolkodtam egyébként, hogy lehet nem tartanak megközelíthetőnek, de hogy kellene viselkednem, hogy annak tartsanak? Hajlamos vagyok például egy fiúnak, ha udvarol nem elhinni, hogy komolyan gondolja és ezért úgy teszek, mintha nem érdekelne, pedig lehet, hogy mégis.
2013. júl. 17. 17:10
 17/31 anonim ***** válasza:
Itt is van. Miért kell érdektelenséget mutatni? Én pl. egyből hagyom a csajt, ha látom, hogy nem keltettem fel a figyelmét.
2013. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Azért mosolygni szoktam, csak annyira zavarba jövök, hogy szinte azonnal elfordulok és képtelen vagyok flörtölgetni, vagy nem is tudom.:(
2013. júl. 17. 17:15
 19/31 anonim ***** válasza:
Persze h lehet, csak ahhoz nem kéne ennyire válogatósnak lenned.
2013. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok válogatós, de azért azt sem hiszem, hogy, aki ezzel jön, az az első szembe jövő emberrel összeáll és bárki megteszi neki. Akihez nem vonzódok, azzal nem leszek együtt, jobb ez neki is, legalább nem használom ki.
2013. júl. 17. 17:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!