Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép nők, milyen érzés, hogy...

Szép nők, milyen érzés, hogy nagyon sokan akarnak titeket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 18:11
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
hm..attól hogy szép nem biztos hogy belül is..
2013. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Fantasztikus .
2013. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hm, nem mindig olyan jó. Pl. elég nehéz kiválasztani a sok közül a legjobbat, akivel tényleg működne is a kapcsolat, mert jellemre, meg mindenre összeillünk.
2013. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
Én szép vagyok, még sem kellek senkinek
2013. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Természetesen jó érzés, de van néhány szempontból ennek hátránya is, ami már annyira nem jó.
2013. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

19:00


Milyen hátrányokat említenél?

2013. júl. 19. 21:34
 7/25 A kérdező kommentje:

19:00


Milyen hátrányokat említenél meg?

2013. júl. 19. 21:35
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hátrány?

Mindenki csak testi dolgokat akar, nem érdekli őket a belső. Elég ramaty egy dolog tud lenni néha. Természetesen jó érzés, ha a másik oldaláról közelíted meg a dolgot (bókok, szemezgetés, etc.), de ha tartósabb kapcsolatot szeretnél, nagyon meg kell válogatnod és kiszúrnod, hogy melyik az az egy, akinek nem csak szexre kellesz.

2013. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Olyan biztonságos. Hogy amikor mondom, hogy nincsen barátom, akkor aki rám néz láthatja, hogy nem a külsőm miatt nincs. Soha nem csúfoltak, pedig elég fura tini voltam.(És talán még mindig az vagyok.) Szóval nekem ez tulajdonképpen egy védőháló, mert ha csúnya lennék, lúzernek tartanának.(Nincs fészbúkom, nem pasizok, nem a ma népszerű zenéket szeretem.) Így meg elfogadnak és szeretnek, mert látják, hogy az én döntésem, hogy nem akarok nagyvilági ribi vagy hatalmas partiarc lenni.

Amúgy az, hogy sokan megnéznek az utcán, inkább zavar.

2013. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

#9

Végre valaki, aki nem tagja a népszerű közösségi hálónak és büszke rá. Köszönöm, jó tudni!

2013. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!