Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép nők, milyen érzés, hogy...

Szép nők, milyen érzés, hogy nagyon sokan akarnak titeket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 18:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
tök mindegy, h sokan akarnak-e vagy sem...ha az az ember akit meg én akarnék az vagy foglalt vagy rám se hederít vagy csak egyszer "kipróbál" majd eldob...sokszor úgy érzem az élet más területein (pl. munka) sokkal nagyobb hasznát veszem a szépségnek mint a pasik terén......
2013. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

En nagyon nem tartom magam szep el de rengetegen allitjak hogy hulye vagyok mert nayon jol nezek ki!!! :// :)

Tegnap pl. egyik srac megirta nekem hogy jo lenne velemmegint szexelni mert jol erezte magat velem!!! :D

2014. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 WheneverYouWant ***** válasza:
Fiú vsgyok de adok egy tanácsot. Vegyél egy szép kocsit és ugyanaz az érzésed lesz.
2014. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismét a téma jön elő,még ötezredjére is leírom,hogyha nem a bunkókkal kezdenétek,hanem a normális srácokkal akkor nem történnének ilyenek veletek.Komolyan mondom,ismerek minimum 10 teljesen normális srácot a környezetemben,mindegyik ilyen és egyiküknek sincs egy kapcsolata sem nagyon sok év óta,vagy nem is volt még.

Én mindig kedvesen és udvariasan viselkedtem a lányokkal/nőkkel,és mégis mindig leszarnak magasról.

Tudom hiába magyarázom,de egyszer talán lesz egy ember aki megérti...

Kezdjetek normálisokkal,értelmesekkel és akkor nem lesz se félnivalótok,se mindenféle megalázó helyzet és hasonlók.

Én mindig is komoly kapcsolatot szerettem volna,de én nem kellettem soha senkinek.Pedig nincs velem semmi nagy gond,én sem értem...

A szép nőknek meg aztán túl könnyű a dolguk amúgy is,válogatnak aztán annyi...

2014. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

# 24

Roviden ennyi.

2014. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!