Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép nők, milyen érzés, hogy...

Szép nők, milyen érzés, hogy nagyon sokan akarnak titeket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 18:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hátrány, hogy nem tudod, hogy csak szemmel szeretnek-e, úgy értem, hogy a külsőmbe szerelmesek, vagy tényleg belém, és akkor is velem lennének-e ha kevésbé lennék szép. :)
2013. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Volt, hogy azt kívántam csúnya legyek, csak hogy ne bántsam meg fiúkat, akik oda voltak értem :( Erre még most is utálok amúgy visszagondolni :D Egyébként valamilyen szinten jó érzés ha mindenkinek tetszel, de amikor tényleg mindenhol megbámulnak, felvennék egy polot, hogy "Anyukád nem mondta, hogy nem illik bámulni?" :( ...
2013. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Nem mondod :D ***** válasza:
Én nem vagyok szép, mégsem telik el egy hét sem anélkül, hogy valaki ne kezdeményezne nálam. S ha valakivel összejövök, akkor egyszerűen nem akarják elfogadni a szakítást ha eljön az ideje. Persze aki nekem tetszik, na annak pont én nem tetszem...Szép az élet, nemde?
2013. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Tiniként ijesztő volt, aztán 1-2 évig élveztem, mára pedig elegem lett a sok felszínes, kangörcsös fütyiből.
2013. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Rossz... nagyon rossz.

Annak örülök, hogy szép vagyok annak viszont nem, hogy kikészítenek a férfiak. Van barátom, de mégis sokan hajtanának rám. Próbálok barátkozni fiúkkal is, de általában csak szexelni akarnak. Nem tudnak eljutni odáig, hogy észrevegyék, hogy lelkem is van. Szeretnék fiúkkal úgy barátkozni, hogy ne akarjanak dugni. Másrészt sokszor voltak velem már erőszakosak, sokszor volt, hogy közelebb került hozzám egy férfi (testileg) és a végén erőszakba ment át, mert én megakartam állni ő viszont nem bírta ki... Gondolom ezt nem kell boncolgassam, hogy ez lelkileg milyen fájdalmas. Sokszor feszegetik a férfiak a határokat, igyekszem a lehető legjobban eldugni a lábaimat, testemet de télen egy kabátban is leszólítanak, nyáron meg egyenesen félek, hogy ki fog oda jönni hozzám és mit akar... Elég megalázó, mintha egy hús lennék.

2013. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem, hogy emiatt nem csak, hogy nem merek felvenni kivágottabb, rövidebb ruhákat (rövid nadrágot egyáltalán nem hordok), hanem még az utcán is önvédelmi dolgokkal járok, mert félek.

20L

2013. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez egy tök jó kérdés volt! :)


Utolsó, te pedig érdekes dolgokat írtál le. Nem gondolná az ember, hogy ilyen lehet a másik odalon állni.

2013. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Megtisztelő....de jobb lenne ha valaki végre nem csak a "szép" külsőt akarná, hanem a szerethető belsőt is.


27N

2013. dec. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem akarnak sokan egyáltalán max sokan bámulnak meg de abbòl neklesz kapcsolat.Nincs vele semmi hasznom igazábol mert nemvagyok egy plázacica bulizos tipus.
2013. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azt ne felejtsétek el csajok, hogy mi férfiak alapvetően vizuális típusok vagyunk. A külsőre figyelünk fel, de aztán sokat számítanak a gondlatok, az elképzelések a világról... stb. Hiába néz ki jól a nő, ha amúgy egy hárpia, aki mellett nehéz kibírni, vagy egyszerűen taszít a viselkedése.
2013. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!