Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a gondolatmenetről? És mit gondolnátok ugyanerről, ha nem lenne senki aki segítene ebben és egyedül kellene megoldanotok ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
"Nem merek odamenni,mert nincs önbizalmam.Ha lenne nyilván oda mennék.Azt kellene valahogyan feltornázni,amit csak pozitív visszajelzés tudna segíteni.Az meg nem lesz,amíg nem megyek oda."

2013. júl. 29. 22:45
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. Amúgy a hízásról meg annyit, hogy egykori vőlegényem 10 éve 45 kg, és 187 cm magas. Mint egy élő csontváz. És annyit eszik meg egy nap alatt, amennyit én egy héten. :)

Van ilyen, hogy valaki nem tud változtatni az alkatán.

2014. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim válasza:
100%

Van egy Drugs Bunny nevű csávó. Ő vezet egy egész webmagazint és webTv-t. Ezen felül vezet egy auidoblogot, amiben rengeteg témát kiveséz, köztük a csajozást és az önbizalom növelését. És ez nem feltétlen arra hajaz, hogy gyúrd ki magad. Őszinte pasas, és sok mindenben igaza is van.

Én egy féléve hasonlóan élem az életem és k...vára növekszik az önbizalmam, mert úgy fogom fel mint egy folyamatot. Csak te segíthetsz magadon, neked kell eldöntened, hogy mit akarsz.

Írod, hogy a tanulás lefoglal. B@.szki, ha nincs is sok csaj a szakodon, csak van olyan akinek segíthetsz, ebből adódik új társaság, ahol akadni fog pár lány. Légy kreatív ilyen téren.

Ja és nyugodtan edz otthon, az is több, mint a semmi. Csak egyél rendesen, ahogy a pénztárcád engedi. :)

2014. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,lányok valóban nincsenek egyáltalán a szakon,így az kizárva sajnálatos módon.

Próbálkozom én,csak nem tudom a hogyan és mikor kérdésekre a választ,no mindegy majd csak lesz valami...

De köszönöm a választ utolsó,meg fogom nézni ha lesz időm amit ajánlottál. :)

2014. febr. 10. 21:48
 34/51 anonim válasza:
100%

[link]

az említett audioblog, van neki kb. 100, ami több évet fed le. Nem mindegyik kapcsolódik a témához, de többiből is lehet tanulni.

Van egy edző válaszol rovata. Innen idézek:


"Nagyon sokan küzdenek önbizalom problémával, különösen a mai világban, hiszen nem látják a saját értékeiket, nincsenek sikereik és ehhez képest egy olyan világban élnek, ami csakis a pénzről és a nyálverésről szól, nem pedig értékekről. Egy tisztességes ember miért lenne büszke arra, hogy tisztességes, amikor mindehol a mocsok preferálását látja és szar emberek sikereit? Amikor a tévében köztörvényes, sikkasztó férgek a sztárok?


Az önbizalom az, amikor el tudod helyezni magad a világban és tudod, mire vagy képes. Ezáltal nem kell magadat másokhoz hasonlítgatnod, uram bocsá' nem kell másoknak megfelelned. Csak azoknak, akiknek te akarsz."


Itt pedig a témához kapcsolódó kérdés és rá a válasz:

[link]

2014. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
11%
Csak annyit, hogy légy laza! Ne törődj semmivel sem, nem eszik ilyen forrón a kását, oda mész visszautasít, és? mész tovább. Nem értem egyesek mirét bonylítják ennyire a saját életüket szándékosan!
2014. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

35-ös.

Az a baj,hogy mivel 8 év alatt semmi nem jött össze,és csak visszautasításokat kaptam,így nem nagyon van kedvem sem már odamenni,ráadásul önbizalomhiány is megjelent stb.

Szóval nem tudom valóban mit kéne tennem,mert nem igazán van ami ösztönözne rá.Főleg így hogy még soha nem volt senkim,így meg főleg.Ha még tudnám milyen érzés,akkor talán lenne valamiféle alapom,amiből tudnám miért érdemes.

2014. márc. 27. 20:52
 37/51 anonim ***** válasza:
Hogy helytelen, mert a pozitív visszajelzést máshogyan is megkaphatom, máshogy is tudok önbizalmat szerezni és akkor is ezt gondolnám, ha egyedül volnék.
2014. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
nincs időm minden kommentet elolvasni, de ha félénk vagy, ismerkedj neten, akkor nem kell odamenni senkihez, bár az önbizalmadon nem biztos hogy fog segíteni, a másik meg, ha ennyire nincs időd, akkor miért is akarsz párkapcsolatot?
2014. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

na a legtöbbet elolvastam és az a baj, hogy te ezt nem is akarod. abszolút nem akarsz barátnőt vagy kapcsolatot vagy bármit. honnan veszem? hogy minden segítségre egy jól megfogalmazott kifogást írsz. a kifogásoktól pedig még senki sem jutott előbbre. ha én nagyon akarok valamit, 1000 indokot tudok mellette, de ha valamit nagyon nem, akkor 1000-et ellene, hogy éppen miért nem akarom, vagy miért nem jó az nekem.

szóval majd beszélgessünk ebben a témában akkor, ha tényleg akarod.

2014. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
igyanez volt velem is. en igy oldottam meg: reszegen mentem oda, vagy legalabbis spiccesen es kaptam pozitiv visszejelzest es ezert mar teljesen jozanon is oda merek menni.:D
2014. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!