Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért írják itt...

A lányok miért írják itt Gyakorin hogy nem is a külső számít ha a valóságban a ronda fiúkra sem néznek?

Figyelt kérdés
A lányok miért írják hogy nem a külső számít ha az számít nekik? Ezt azért kérdem mert Gyakorin írta pár lány hogy Helyes vagyok Stb.. Üzenetben beszélgettem velük és azzal az indokkal ráztak le hogy van barátjuk. Volt amelyik vissza sem írt.. Akkor mégis miért írják itt a lányok hogy nem a külső számít? Minden lány ugyanazzal a szöveggel jön.. és a valóságban a is Páwákal vannak együtt holott mindig azt írják hogy nem szeretik a Páwákat de mégis velük járkálnak az utcán kézen fogva. :( 17/F

2013. aug. 23. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

mert úgy kell ezt érteni hogy akkor ha tök izmos vagy.. meg stb,de közben nagyképű és hasonlók, semmi esélyed. de viszont ha nincs izmod és nem hordasz trottyos gatyát és miegymást de van humor érzéked és sok jó tulajdonsággal rendfelkezel lehet belőle valami.

szóval hogyha úgy öltözködsz mint egy csöves, bajszod van és igénytelen vagy akkor is lehetnek jó tulajdonságaid... de barátnőd nem nagyon. írj üzit, küld képet és megmondom min kéne változtatnod, hogy az olyanok ideáljának megfelelj, akik nem a páwa faszokra buknak :)

2013. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 legly ***** válasza:

Hát igen, eléggé meg lehet már unni ezt a sablonos szövegüket =)

Hogy mért őket szeretik? Őszintén fogalmam sincs, de amit most gondolok azt nem írnám le. Tisztelet a kivételnek! (Persze ha már a mai világba van ilyen.)


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem a csúnyácska, kockafej srácok izgattak mindig a legjobban? Olyan fatáziadúsak és édesek :)
2013. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Hanariko ***** válasza:
maradjunk annyiban hogy NEM CSAK külső számít...
2013. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert ide a legtöbben álszentkedni, kamuzni, vagy önigazolást keresni járnak. ÚGyhogy most, hogy ebbe bele gondoltam, én lépek is innen :D, csákány!
2013. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ebben a korban (kb 20-25 éves korig) ez a döntő, hogy minél nagyobb menő vagy meg bunkó akkor bejössz a csajoknak. Majd 25 éves kor után fordul a kocka, a tanultakhoz és normálisakhoz mennek oda "ezek a lányok" csak akkor már a rendes fiúknak van rendes barátnője.
2019. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!