Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek másképp kellett...

Szerintetek másképp kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Egy lánynak még régebben (pár hete) elmondtam, hogy bejön, és szívesen megismerném jobban, amit akkor elutasított, amit tiszteletben tartok azóta is, de nonverbálisan, meg úgy szinte mindenhogy igyekszik a közelemben lenni. Én nem nyitok már úgy felé, mint "pasi", mert úgy gondolom, ez nem ilyen "játszma" kérdés, és ha mégis nyitott, akkor "elvárnám", hogy ezt közölje. Nem titkosak az érzéseim előtte, de ő még nem meri ezt kifejezni. Nekem kellett volna "nyitnom" erre a viselkedésére?

2013. aug. 29. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mindig mindent ki kell mondani. A nonverbális kommunikáció mindent elárul az érzésekről.
2013. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újra nyissál felé. :-) nem vesztesz vele semmit.
2013. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem már veszett fejsze nyele, mert az egymás iránt való érdeklődés intenzitása pont a kérdésem miatt nagy mértékben csökkent, így hivatalosan most szerintem "utál". (vagyis nem kedvel, mert "nem vettem észre" a jeleit, amit felém vetített... Pedig annyira sokat, és aranyosan csinálta, de nekem ennyi nem volt elég...)

Az elmúlt időszakban látszólag "belefáradt" a nonverbális kommunikációba...

2013. aug. 29. 10:27
 4/4 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy nem érzem, hogy menne közösen az élet, így "beszarisgából" keresek valami indokot? (erre is gondoltam már, de ugye ezt nehezen ismerné el az ember...)
2013. aug. 29. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!